ورزشکار 3
ورزشکار 3
دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان درباره برنامه های فدراسیون در روزهای کرونایی و در قرنطینه توضیح داد.

به گزارش ورزشکار۳،  بهزاد پاکزاد دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان درباره جلسه امروز با سرمربی ریکرو اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود ما از همان اول برنامه‌ریزی کردیم که از کارها عقب نمانیم.

وی افزود: به صورت آنلاین در فضای مجازی کارمان را ادامه دادیم، توسط کمیته ها از جمله آموزش، مسابقات و کمیته همگانی این کار را انجام دادیم. از ملی‌پوشان مان خواستیم که ویدیو هایی آماده کنند و آن را در فضای مجازی قرار دادیم تا بقیه کماندارها و ورزشکاران رشته‌هایی که فعال هستند از این ویدئوها الگو بگیرند و تشویق شوند به اینکه اول در خونه بمانند و بعد بابت توصیه هایی که کادر پزشکی داشتند همه اصول را رعایت کنند.

دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان همچنین با اشاره به برنامه های کمیته داوران، خاطرنشان کرد: توسط کمیته داوران پرسش و پاسخ هایی را طراحی کردیم که در فضای مجازی گذاشتیم تا ذهن ورزشکاران درگیر باشد و از آن طرف به بتوان به اطلاعات آنها اضافه کرد.

پاکزاد در خصوص جلسه امروز یادآور شد: امروز هم جلساتی داشتیم؛ جلسه اول ما با کادر فنی تیم ملی ریکرو بود که برنامه طراحی کردند که چه با بودن کرونا و چه بعد از کرونا. با همکاری کمیته های فدراسیون تیراندازی با کمان قرار بر این شد که در فضای مجازی ما بتوانیم راهکارها و برنامه‌های جدیدی را طراحی کنیم که انشاالله با کمک هم بتوانیم هرچه سریعتر به این ویروس را کنترل کنیم تا دوباره آرامش برگردد.

به گزارش فارس، مجید میررحیمی سرمربی تیم ملی ریکرو کشورمان در پایان جلسه با رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: طی جلسه‌ای که امروز داشتیم قرار شد در بحث تمرینات تیم ملی دو برنامه ارائه شود.

وی افزود: یکی در زمان ویژه کرونا و یکی بعد از آن است. تمرینات را از اسفند ماه و از زمانی که اردوها تعطیل شد به صورت آنلاین آغاز کردیم، گروه‌های مجازی تشکیل دادیم و بچه‌ها را به صورت آنلاین رصد می‌کنیم. تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی به آنها ارائه می‌دهیم و ورزشکاران نیز پایان هر روز گزارش عملکرد را ارایه و فیلم خود را ارسال می‌کنند و اگر نیاز باشد تمرینات و فعالیت‌های آنها راهنمایی  و اصلاح می‌کنیم. تا پایان شیوع کرونا و لغو اردوها یک برنامه تمرینی آنلاین خواهیم داشت تا به وضعیت سفید برسیم.

وی در ادامه افزود: برنامه بعدی ما عملی است که مثل سال‌های گذشته هدف‌گذاری می‌کنیم از زمانی که مجاز به برگزاری اردو باشیم آن را از سر می‌گیریم و بچه‌ها تمرینات فیزیکی را در قالب اردوی تیم ملی انجام می دهند.

سرمربی تیم ملی ریکرو کشورمان در پایان گفت: منتظر هستیم فدراسیون جهانی تقویم خود را در سال جدید تدوین و در اختیار فدراسیون‌ها  قرار دهد سپس بر طبق آن هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی می‌کنیم.

 

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3