ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیر اجرایی اینتر میلان از وضعیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات می‌گوید.

اینتر میلان از نقل و انتقالات راضی استبه گزارش “ورزشکار سه“، مدیر اجرایی باشگاه اینتر، پیرو آسیلیو می‌گوید تنها شکست اینتر در پنجره نقل و انتقالات عدم جذب شکودران موستافی بوده است.

شب گذشته پنجره نقل و انتقالات در ایتالیا بسته شد و بدین ترتیب باشگاه‌ها دیگر نمی‌توانند بازیکنی به خدمت بگیرند. آسیلیو نیز در این‌باره، گفت: ما بازیکنانی که برای پروژه‌مان نیاز داشتیم را جذب کردیم و حالا آماده سپری کردن یک فصل موفق هستیم. بسیاری از بازیکنان به باشگاه اضافه شدند و برخی هم از باشگاه رفتند. اما ترکیب خوبی در اختیار داریم. یکی از برنامه‌های ما تمرکز روی جوانان است، بازیکنانی مانند یان کارامو. ما تصمیم گرفتیم کاری ساده انجام دهیم، چراکه صرفا تغییر در ترکیب به نفع ما نبود. بنابراین زمانی که ما دیدیم برخی اهداف غیر قابل دسترس هستند، آندره‌آ رانوکیا را از بازار بیرون کشیدیم، درحالی که او پیشنهادهایی از روسیه و انگلستان داشت. آندره‌آ بازیکنی است که باید ارزش‌هایش را ثابت کند. در کنار او دنیلو دآمبروسیو، ژائو میراندا و میلان اشکرینیار را داریم که همگی در خط دفاع به ما کمک می‌کنند.

درحال حاضر هیچ پشیمانی‌ای نسبت به پنجره نقل و انتقالات ندارم. ما تمام کارهای لازم در راستای رسیدن به اهداف پروژه‌مان را انجام دادیم. خط میانی را تقویت کردیم، کارامو و برخی بازیکنان جوان دیگر مانند اشکرینیار را جذب کردیم که به خوبی بازی می‌کنند. در عین‌حال ایوان پریشیچ را حفظ کردیم که خود این موضوع یک خرید بسیار خوب به حساب می‌آید.

بخش پایانی صحبت‌های آسیلیو اما در مورد کریستین انسالدی بود، بازیکنی که با مبلغ ۴ میلیون یورو راهی تورینو شد تا جایگزین داویده زاپاکوستا شود.

انسالدی پیشنهادهای زیادی داشت، اما تورینو به نظر بهترین انتخاب برای او بود. ژائو کانسلو نیز احتمالاً در هفته‌های آتی بازگردد. در خط دفاع مشکلی نداریم. تمام صحبت‌ها در مورد علاقه ما به مانگالا نادرست است، تنها بازیکنی که مذاکره کردیم و نتوانستیم به نتیجه برسیم، شکودران موستافی از آرسنال بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3