ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در دیداری با رییس کمیته ملی المپیک، ضمن تقدیم طرح ایجاد مرکز تحقیق و توسعه این رشته، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده را ارائه کرد.

به گزارش ورزشکار۳، مازیار ناظمی عصر امروز (چهارشنبه ۲۷ فروردین‌ماه) با حضور در کمیته ملی المپیک ایران، ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیتهای سه ماه اخیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به سیدرضا صالحی امیری، طرح ایجاد مرکز تحقیق و توسعه رشته اتومبیلرانی و موتورسواری را تقدیم وی کرد.

ناظمی با تقدیر از توجه مسوولان کمیته ملی المپیک به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: خانواده بزرگ این رشته مجموعه‌ای از قهرمانان، متخصصان و بهترین‌های این رشته ورزشی هستند و جدای فعالیت در دو رشته اتومبیرانی و موتور سواری، در بخش‌های مهم اقتصادی، فرهنگی، پزشکی و علمی صاحب سمت و تاثیرات بسیار ارزشمند برای مردم و کشور هستند. این در حالی است که در کمتر از یک هفته از راه‌اندازی سامانه نام نویسی در تالار مشاهیر موتورسواری و اتومبیلرانی ایران حدود ۱۵۰ نفر تا کنون از سراسر دنیا در این سامانه ثبت نام کرد اند.

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با ارائه طرح ایجاد مرکز تحقیق و توسعه رشته اتومبیلرانی و موتورسواری به صالحی امیری کمیته ملی المپیک گفت : امیدوارم با حمایت رییس کمیته ملی المپیک بتوانیم به زودی عملیات احداث این مرکز را در مجموعه آزادی آغاز کنیم و هر چه سریع‌تر به مرحله بهره‌برداری از آکادمی آموزشی فدراسیون موتوسواری و اتومبیلرانی برسیم. در حال حاضر هم با برگزاری دوره‌های آنلاین و غیر حضوری سعی در پیشبرد اهداف آموزشی فدراسیون و ارتقای سطح آکادمیک این رشته ورزشی را داریم.

رییس کمیته ملی المپیک در این نشست با تشکر از مجموعه اقدامات صورت گرفته و استقبال از برگزاری دوره‌های آنلاین و غیر حضوری اظهار داشت: از ایجاد مرکز تحقیق و توسعه این فدراسیون حمایت می‌کنیم و معقتدم پایه بسیاری از موفقیت‌ها از آموزش  صحیح آغاز می‌شود و قطعا نگاه توسعه‌ای سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به آینده این رشته مورد اقبال و حمایت قهرمانان و پیشکسوتان این رشته قرار خواهد گرفت.

صالحی امیری با اشاره به اهمیت حفظ هویت فرهنگی ورزش کشور و تقدیر از ایجاد سامانه تالار مشاهیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران گفت: حضور نمادهای قهرمانان این رشته در موزه ورزش ایران و همینطور تاریخ شفاهی بخشی از برنامه های فدراسیون برای معرفی و حفظ هویت این رشته پرطرفدار خواهد بود. راه‌اندازی این سامانه دستاورد های مثبتی به دنبال خواهد داشت.

رییس کمیته ملی المپیک ایران علاوه بر این از سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری برای حضور در نشست هیات اجرایی و ارائه گزارش عملکرد و ارائه طرح ایجاد مرکز تحقیق و توسعه رشته اتومبیرانی و موتور سواری دعوت کرد.

صالحی امیری نیز دعوت مازیار ناظمی را برای بازدید از امکانات این فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی پذیرفت.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3