ورزشکار 3
ورزشکار 3
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مدیران پیشین این باشگاه به خاطر اشتباه‌های خود بدهی‌های سنگینی را ایجاد کردند.

به گزارش ورزشکار۳، فرشاد پیوس  درباره وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس هم گفت: متاسفانه باشگاه ثبات مدیریتی ندارد. در همه جای دنیا اولین اصل برای موفقیت ثبات مدیریتی است. درست است که انصاری‌فرد اشتباهاتی داشت اما باید اجازه می‌دادند کارش را انجام دهد. در هیچ کشور صاحب فوتبالی تا این حد مدیران باشگاه را تغییر نمی‌دهند. انصاری‌فرد مدیر ورزشی بود و فوتبال را به خوبی می‌شناخت و می‌توانست مشکلات را حل کند.

پیوس به بدهی‌های سنگین باشگاه پرسپولیس اشاره کرد و گفت: این همه بدهی چگونه به وجود آمده است؟ پرسپولیس الان بدهی‌های سنگین خارجی دارد که حاصل اشتباهات مدیران پیشین است. وقتی مدیر غیر ورزشی سر کار بیایید و از مباحث فوتبالی اطلاعی نداشته باشد، همین می‌شود که بدهی‌های سنگین ایجاد می‌شود. الان چه کسی می‌خواهد این بدهی‌ها را پرداخت کند؟ وقتی مدیر غیر ورزشی به سر کار می‌آید حداقل باید یک مشاور ورزشی کنار خود بگذارد تا از او مشورت بگیرد و اشتباه نکند. این ضعف‌ها باعث شده در سال‌های اخیر دلالان زیادی از کنار پرسپولیس‌ به نان‌ و نوا برسند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به اعتقاد من وزارت ورزش باید تلاش کند تا هرچه زودتر پرسپولیس را به بخش خصوصی واگذار کند تا افرادی که باشگاه را تحت اختیار می‌گیرند بتوانند با برنامه‌ریزی اقتصادی این باشگاه را اداره کنند.

او همچنین درباره وضعیت تیم فوتبال چوکای تالش که هدایت آن را بر عهده دارد، اظهار کرد: شرایط خوبی داریم و از نظر نتیجه توانستیم نتایج خوبی به دست بیاوریم و الان با اختلاف شش امتیازی در صدر جدول باشیم. در حال حاضر به خاطر شرایط کرونا تمرینات گروهی ما تعطیل است اما تمرین اختصاصی بازیکنان در منزل پیگیری می‌شود و ما آنها را از طریق اینترنت زیر نظر داریم. البته از نظر مالی باشگاه ما هم مشکلاتی دارد و فعلا توانسته ۵٠ درصد مطالبات بازیکنان را پرداخت کند. با این حال ما به عشق هواداران با جان دل کار می‌کنیم تا ان‌شاءالله با شروع بازی‌ها باشگاه هم بتواند مطالبات بازیکنان را بپردازد.

 

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3