ورزشکار 3
ورزشکار 3
سران بارسلونا برای جذب کوتینیو خیال تسلیم شدن در برابر موضع لیورپول را ندارند.

بارسلونا بیخیال جذب کوتینیو نمی‌شودبه گزارش “ورزشکار سه“، باشگاه بارسلونا علی‌رغم موضع سفت و سختی که لیورپول در برابر فروش فیلیپه کوتینیو اتخاذ کرده و حتی حاضر نیست پیشنهاد آنها را گوش کند، خیال تسلیم شدن ندارد و تا آخرین دقیقه برای رسیدن به هدفش تلاش خواهد کرد.

 

کوتینیو هنوز هم در صدر لیست اهداف بارسلونا قرار دارد. هافبک تهاجمی ۲۵ ساله برزیلی تی پیش از رسمی شدن جدایی نیمار جزو فهرست علاقمندی‌های رابرت فرناندز بود اما واضح است که از دست دادن فوق ستاره‌ای چون نیمار، نیاز و علاقه آبی اناری‌ها به جذب هم وطن او را بیشتر کرد. چندین هفته است که بارسا در تلاش است لیورپول را راضی به فروش کوتینیو کند. کوتینیویی که خودش نیز کاملا تمایل به جدایی دارد و می‌خواهد آبی اناری‌پوش شود. با این حال، کوتینیو در لیورپول بدل به مسئله قدرت شده و مالکان این باشگاه نمی‌خواهند پس از بیانیه‌ای که دادند، تسلیم شوند.

 

سه پیشنهاد بارسا تاکنون برای کوتینیو رد شده و گفته می‌شود پیشنهاد چهارمی هم در کار خواهد بود که با پاداش‌ها به بیش از ۱۵۰ میلیون یورو می‌رسد. ظاهرا کوتینیو این روزها به لحاظ روحی و روانی نیز به هم ریخته و درک نمی‌کند که چرا لیورپول در مقابل پیشنهاد بسیار بالای بارسا مقاومت می‌کند. تا این لحظه هیچ تغییری در موضع لیورپول به وجود نیامده است. اما این احتمال وجود دارد که قرمزها در صورت جذب مهره‌های موردنظرشان، اجازه خروج به هافبک برزیلی بدهند. لیورپول امروز خرید نبی کیتا را برای فصل بعد نهایی کرد و اخیرا پیشنهادهای سنگینی برای جذب توماس لمار به موناکو ارائه کرده است.

 

چیزی به پایان پنجره نقل و انتقالات باقی نمانده و بارسا هنوز هم امیدوار است در نهایت کوتینیو را جذب کند. از باشگاه خبر رسیده مدیران اصرار دارند که تا آخرین دقیقه دست از تلاش برای نهایی کردن این انتقال برنخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3