ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرپرست تیم ملی کشتی:
سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی گفت: ملی‌پوشان کشتی بین مربیان تقسیم شده و هر فرنگی‌کار برنامه اختصاصی دارد که مربیان روزانه با آنها در ارتباط هستند.

به گزارش ورزشکار۳، «حسام‌الدین جعفری»افزود: در این شرایط هر کشتی‌گیر مربی مشخصی دارد و طبق برنامه باید تمرینات خودشان را دنبال کنند. در سال المپیک قرار داریم و در این شرایط که تمرینات به صورت شخصی برگزار می‌شود همه چیز بستگی به کشتی‌گیران دارد.

وی اظهار داشت: ملی‌پوشان کشتی هر شب با مربیان خود در ارتباط هستند و تمریناتی را که برگزار کرده‌اند را هر شب به مربیان اختصاصی خود گزارش می‌کنند و مربیان نیز گزارش کار را به سرمربی تیم ملی ارایه می‌دهند.

جعفری در خصوص برگزاری اردوی تیم ملی نیز گفت: اکنون همه شهرهای کشورمان درگیر ویروس کرونا هستند و قرار بود اردوی تیم ملی در کیش برگزار شود که موضوع کرونا دوباره موجب لغو آن شد و از سوی دیگر آن چیزی که اکنون اهمیت دارد سلامت جسمی و روحیه ملی‌پوشان است. خوشبختانه آنان اکنون در کنار خانواده‌های خود هستند و به طور حتم بیشتر از گذشته مراقبت می‌کنند و از سوی دیگر تمرینات آنان با نظارت کادر فنی برگزار می‌شود.

وی همچنین در خصوص برگزاری رقابت‌های گزینشی المپیک در خرداد ماه نیز یادآور شد: اتحادیه جهانی زمان برگزاری این رقابت‌ها را در خرداد ماه پیش‌بینی کرده، اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست چرا که امکان دارد این ویروس همه مسابقات ورزشی را تا خرداد و یا تیرماه عقب بیاندازد و از سوی دیگر همه چیز بستگی به رعایت بهداشت دارد و از همه مردم کشورم تقاضا می‌کنم که بهداشت را رعایت و در خانه‌های خود بمانند تا این ویروس هر چه زودتر از بین برود.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3