ورزشکار 3
ورزشکار 3
ترکیب تیم ملی تکواندو در رقابت های قهرمانی آسیا مشخص شد.

به گزارش ورزشکار۳، فریبرز عسکری  با اعلام ترکیب تیم ملی تکواندو در رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۲۰، اظهار کرد:آرمین هادی‌پور در وزن دوم، سروش احمدی در وزن سوم، میرهاشم حسینی در وزن چهارم، امیرمحمد بخشی در وزن پنجم، مهران برخورداری در وزن ششم و سجاد مردانی در وزن هشتم ترکیب تیم ملی ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا خواهد بود.

سرمربی تیم ملی تکواندو افزود: چند سالی است این رقابت ها در ۸ وزن برگزار می‌شود اما به غیر از میزبان که می‌تواند با ۸ نماینده در این مسابقات حاضر شود، سایر کشورها می‌توانند از ۶ تکواندوکار استفاده کنند. ما در وزن یک و هفتم نماینده ای نخواهیم داشت و در اوزان دیگر سعی کردیم از بهترین نفرات خود استفاده کنیم. نفرات المپیکی شامل هادی‌پور، حسینی و مردانی بدون انتخابی در ترکیب قرار گرفتند، سروش احمدی موفق به شکست فرزان عاشورزاده شد، امیرمحمد بخشی در انتخابی ورود به تیم ملی اول شد و در لیگ نیز نفر مستقیم خود را شکست داد و مهران برخورداری نیز در وزن ششم انتخاب شد.

وی تصریح کرد: با توجه به امتیاز این رقابت ها برای نفرات المپیکی، مجبور هستیم از این نفرات برای حفظ و افزایش امتیاز نفراتمان در مسابقات قهرمانی آسیا استفاده کنیم. در این مسابقات کشورهای خوبی مانند چین، تایلند، ازبکستان، قزاقستان و تک ستاره های دیگر تیم‌ها حضور دارند و قطعا شاهد رقابت‌های جذاب و سنگینی خواهیم بود.

رقابت‌های قهرمانی قاره آسیا در بخش‌های پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی (انفرادی و تیمی) و گروه مردان و زنان از ۱۲ اسفندماه در شهر بیروت کشور لبنان برگزار می‌شود و به مدت ۵ روز ادامه دارد.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3