ورزشکار 3
ورزشکار 3
در سومین روز از مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی فینالیست های رقابت های کشتی پهلوانی مشخص شدند.

به گزارش ورزشکار۳، رقابت های نیمه نهایی طی صبح امروز برگزار شد و در این دور از رقابت ها در وزن ۹۰ کیلوگرم دو کشور بنگلادش و قزاقستان و ایران و افغانستان به مصاف یکدیگر رفتند که کشتی گیران قزاقستانی و ایرانی پیروز شدند و به دور فینال راه پیدا کردند.

در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم نیز اوکراین و کامرون و کشور ایران و آذربایجان به رقابت با یکدیگر پرداختند که کشتی گیرهای کامرون و آذربایجانی به دور فینال راه یافتند.

کشتی گیران کشورهای ایران و اندونزی و کشور بنگلادش و افغانستان نیز در وزن ۶۰ کیلوگرم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این دور از رقابت ها کشتی گیران کشورهای اندونزی و افغانستان توانستند رقیبان خود را شکست دهند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم نیز کشتی گیران آذربایجان با بنگلادش و عراق با ایران به مصاف یکدیگر رفتند که کشتی گیران آذربایجانی و عراقی پیروز این دور از رقابت ها شدند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم نیز کشتی گیران عراق با افغانستان و ایران با آذربایجان با یکدیگر رقابت کردند که کشتی گیران عراقی و آذربایجانی به دور فینال راه یافتند.

طی بعد از ظهر امروز دور فینال این مسابقات برگزار خواهد شد که در این دور از رقابت ها در وزن ۹۰ کیلوگرم کشتی گیران ایرانی با قزاقستانی و در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم نیز کشتی گیران کامرون با آذربایجان به رقابت خواهند پرداخت.

در وزن ۶۰ کیلوگرم نیز کشتی گیران اندونزی با افغانستان، در وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی گیران آذربایجان با عراق و در وزن ۸۰ کیلوگرم نیز کشتی گیران عراق با آذربایجان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3