ورزشکار 3
ورزشکار 3
یوفا امیدوار است مانع انتقال ستاره فرانسوی موناکو به پاری سن ژرمن شود.

یوفا مانع انتقال امباپه به پاری سن ژرمنبه گزارش “ورزشکار سه“، در حالی که همه چیز آماده انتقال کیلیان ام باپه ۱۸ ساله به پاری سن ژرمن به نظر می رسد، فابرتیزیو رومانو گزارش می دهد که یوفا فعلا مانع تحقق این انتقال شده است. در حالی که پیشنهاد جدید تیم متمول پایتخت برای خرید ام باپه به اضافه بازیکن، قانع کننده به نظر می رسید، رومانو گزارش می دهد که طرفین در نهایت بر سر عدد ۱۵۵ میلیون یورو به توافق رسیده اند.

حال که موناکو رضایت داده است، یوفا رضایت نمی دهد؛ کمیسیون فیرپلی مالی یوفا امروز مانع این انتقال شده و تلاش می کند که در یک پنجره نقل و انتقالات که پاری سن ژرمن ۲۲۲ میلیون یورو برای نیمار هزینه کرده، بازیکن دیگری با چنین قیمت سرسام آوری نخرد. وکلای پاری سن ژرمن از امروز می خواهند یوفا را قانع کنند که مشکلی در این باره وجود نخواهد داشت تا جواز انتقال را دریافت کنند.

طبق قوانین فیرپلی مالی یوفا، یک تیم در نهایت می تواند ۳۰ میلیون یورو بیشتر از درآمدش طی یک بازه سه ساله، خرج کند. در سال ۲۰۱۴ همین کمیته باشگاه پاری سن ژرمن را به خاطر دریافت ۱۶۷ میلیون پوند از یک نهاد توریستی قطری به خاطر تبلیغات، جریمه کرد زیرا ارزش این تبلیغ چنین عددی نبود و نهاد قطری می خواست قانون را دور بزند. منچسترسیتی هم در این سال ۶۰ میلیون یورو جریمه شد و مجبور شد لیست بازیکنانش را از ۲۵ بازیکن، به ۲۱ بازیکن کاهش دهد.

پاری سن ژرمن به تلاش هایش ادامه خواهد داد و یوفا سعی می کند در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی، مقاومت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3