ورزشکار 3
ورزشکار 3
رئیس هیات دو و میدانی لرستان گفت: پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد تنها باشگاه تخصصی این رشته در کشور است.

به گزارش ورزشکار۳، سیاوش سپهوند  اظهار کرد: خوشبختانه با ثبت باشگاه دو و میدانی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد شرایطی خوبی در این رشته به وجود آمده است.

وی ادامه داد: پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد تنها باشگاه تخصصی دو و میدانی در کشور بوده، چون سایر باشگاه‌ها در چند رشته فعالیت دارند اما پلیمر فقط مختص دو و میدانی است.

سپهوند با اشاره به قهرمانی تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد در جام بین‌المللی گرامیداشت دهه فجر، تصریح کرد: برنامه‌ریزی خوبی برای قهرمانی در این جام انجام شده بود و نفرات خوبی جذب شد که در پایان با قهرمانی مقتدرانه همراه بود.

رئیس هیات دو و میدانی لرستان با بیان اینکه درخشش در جام فجر بستر خوبی را برای رشته مادر در استان فراهم می‌کند، اضافه کرد: خانواده‌ها با دو و میدانی بیشتر آشنا می‌شوند و بدون شک شاهد استقبال بیشتری از رشته مادر خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه از سه، چهار ورزشکار بومی استفاده کردیم، افزود: با برنامه‌ریزی انجام‌شده و سرمایه‌گذاری روی افراد مستعد به دنبال این هستیم که در سال‌های آینده از ورزشکاران بومی بیشتری استفاده کنیم.

سپهوند با اشاره به مشکل اسپانسر در ورزش لرستان تاکید کرد: اگر اسپانسرها از ورزش استان ما حمایت کنند مطئمن باشند که ضرر نخواهند کرد.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3