ورزشکار 3
ورزشکار 3
جوردن هندرسون، کاپیتان کاپیتان تیم لیورپول، درباره آخرین وضعیت این تیم و انتقال کوتینیو به بارسلونا صحبت هایی داشته است.

واکنش کاپیتان لیورپول به جدایی کوتینیوبه گزارش “ورزشکار سه“، جوردن هندرسون ادعا دارد که داستان انتقال فیلیپه کوتینیو به بارسلونا، تمرکز لیورپولی ها را برهم نزده است.

فیلیپه کوتینیو درخواست جدایی از لیورپول داده است اما قرمزها به این درخواست، بی توجهی کرده اند. بعد از اولتیماتوم شکست خوردۀ بارسلونا به نظر می آمد که این انتقال، منتفی شده است اما امکان دارد که بارسایی ها طی روزهای کم باقی مانده از پنجرۀ نقل و انتقالات تابستانی، دوباره برای خرید کوتینیو تلاش کنند.

هندرسون درباره این ماجرا می گوید: به عنوان افراد حرفه ای و بازیکنان حرفه ای باید انتظار هرچیزی را داشته باشیم؛ به خصوص در پنجره نقل و انتقالات و زمان هایی این چنینی. طبیعت فوتبال، همین است و گاهی چنین اتفاقاتی می افتند. باید با آن، کنار بیایید.
به عنوان بازیکنان، بر روی چیزی تمرکز کرده ایم که مهم است: فوتبال بازی کردن و انجام دادن کار خودمان. به نظرم این کار را در هفته های اخیر به طرز فوق العاده ای انجام داده ایم. باید این شرایط را حفظ کنیم.
از هندرسون سوال می شود که آیا بی توجهی به داستان انتقال کوتینیو، کار راحتی است یا نه.

بله. در آخر، هر اتفاقی که بیفتد، بازیکنان می روند و می آیند. باید به عنوان یک تیم با هم باشیم، در کنار هم بمانیم و بر روی مسائل مهم، تمرکز کنیم. مسئله، زیبا بازی کردن و بردن در بازی ها است. امیدوارم که بتوانیم این کار را برابر آرسنال نیز انجام دهیم.
باید کارمان را مثل همیشه انجام دهیم. فصل را به خوبی آغاز کردیم و همیشه به دنبال پیشرفت هستیم. حس می کنیم که در زمان مناسبی هستیم. فصل را مناسب آغاز کردیم و از چهار امتیاز از شش امتیاز لیگ برتر به دست آوردیم. دوست داشتیم هر شش امتیاز را کسب کنیم اما هنوز نکات مثبت زیادی وجود دارد. هنوز باید روی خیلی از مسائل، کار کنیم. مسئله همیشه همین است. اما ما بازی عالی‌ای در ۲۰ دقیقه آغازین برابر هوفنهایم به نمایش گذاشتیم و با اعتماد به نفس بالایی برابر آرسنال قرار می گیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3