ورزشکار 3
ورزشکار 3
ملی‌پوش قایقرانی ایران:
ملی‌پوش قایقرانی ایران و دارنده مدال برنز جهان با اشاره به دشواری کسب سهمیه المپیک گفت: کار بسیار سختی برای کسب سهمیه المپیک داریم و باید خیلی تلاش کنیم اما با حمایت بیشتر دست‌یافتنی است.

به گزارش ورزشکار۳، عادل مجللی ملی‌پوش قایقرانی ایران درباره تمرینات ملی‌پوشان در جزیره قشم اظهار داشت: به تازگی اردوی تیم ملی در قشم شروع شده و تمرینات‌مان را در این جزیره پیگیری می‌کنیم. برای اینکه بتوانیم در شرایط بهتری تمرین کنیم، نیاز بود در مناطق گرمسیر باشیم و این اتفاق هم افتاد. اینجا شرایط خوب است و در شرایط آب و هوایی مناسبی هستیم.

مجللی در پاسخ به این پرسش که در چند ماه باقی مانده تا انتخابی المپیک شرایط را چطور ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: کار بسیار دشواری داریم. شرایط مثل قبل نیست چرا که کشورهای آسیایی سرمایه گذاری فوق‌العاده‌ای انجام داده‌اند و در این سال‌ها پیشرفت کرده‌اند. آنها در یک سال گذشته در اروپا تمرین کرده‌اند و کاملا آماده‌اند. کار به شدت دشواری پیش رو داریم.

دارنده مدال برنز جهان درباره پیش‌بینی‌اش از انتخابی المپیک گفت: درباره انتخابی المپیک، نمی‌توان پیش‌بینی داشت. فقط باید در این مدت تمرکز داشته باشیم و تمرین کنیم. همه کشورهای آسیایی به دنبال سهمیه هستند. تنها کسی که مدال طلا بگیرد المپیکی خواهد شد. ما باید فقط و فقط در این چند ماه تمرین کنیم.

وی ادامه داد: ملی‌پوشان شرایط خوبی دارند و با انگیزه تمرین می‌کنند. فدراسیون در این مدت تلاش کرده تا برای تمام ملی‌پوشان شرایط خوبی را مهیا کند. رقابت‌های انتخابی المپیک در چند رشته پیش‌ روی فدراسیون است و کار واقعا سنگین شده و امیدوارم مسوولان نیز حمایتی ویژه از قایقرانی داشته‌ باشند.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی همچنین گفت: قایقرانی پتانسیل زیادی دارد، یک رشته پرمدال است و همیشه خودش را ثابت کرده است و نیاز به حمایت دارد. فدراسیون تلاش می‌کند، «علیرضا سهرابیان» رییس فدراسیون قایقرانی با تمام وجود خود را وقف کرده تا همه ملی‌پوشان و تیم‌های ملی با شرایطی مناسب کار کنند. به طور قطع در ماه‌های باقی مانده تا انتخابی المپیک باید حمایت‌ها بیشتر شود.

مجللی همچنین تاکید کرد: اکنون ما برای کسب سهمیه تلاش می‌کنیم. با حمایت می‌توانیم به سهمیه برسیم و بعد از آن برای حضوری موفق در المپیک تلاش خواهیم کرد. امیدوارم در این اردو ۲ ماهه در قشم پیشرفت خوبی داشته باشیم و همه ورزشکاران به آمادگی مطلوبی برای انتخابی المپیک برسند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3