ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیر ورزش شورای المپیک آسیا و رییس فدراسیون جهانی کوراش در پیامی انتخاب «مهدی علی‌نژاد» بعنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت.

به گزارش ورزشکار۳، «حیدر فرمان» مدیر ورزش شورای المپیک آسیا و رییس فدراسیون جهانی کوراش در پیامی انتخاب دکتر «مهدی علی‌نژاد» به عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: باتوجه به نتایج درخشانی که جنابعالی به عنوان رییس فدراسیون ووشو ایران در سطح جهانی بدست آورده اید، مطمئن هستم با برنامه ریزی مناسبتان در مقطع کوتاه باقی مانده تا بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو می‌توانید موجبات موفقیت کاروان ورزشی ایران را فراهم نمایید.

همچنین در پی انتخاب علی‌نژاد به سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، «آنتونی گو» دبیرکل فدراسیون جهانی ووشو این انتخاب را تبریک گفت. در بخشی از پیام دبیرکل فدراسیون جهانی ووشو آمده است: شما در کار خود فدراکار و هوشمند هستید و این مهم را ما در فدراسیون جهانی شاهد بودیم. مطمئنم ر نقش جدیدتان در ورزش ایران می توانید حتی بیش از گذشته به ورزش و هنچنین مردم خدمت نمایید.
«کویپینگ ژانگ» دبیرکل فدراسیون جهانی ووشو دیگر شخصیتی بود که ضمن تبریک این انتخاب، ان  را افتخار خانواده ووشو جهانی و آسایی دانست و آرزو کرد که حمایت های علی‌نژاد از ووشو ادامه داشته باشد.
همچنین اعضای هیات رییسه فدراسیون جهانی و آسیایی و فدراسیون های ووشو از سراسر جهان نیز با ارسال پیام های جداگانه‌ای این انتخاب را تبریک گفتند.

«مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان چند روز پیش «مهدی علی‌نژاد» را به عنوان  را به‌عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای این وزارتخانه منصوب کرد. علی‌نژاد هم‌اکنون رییس فدراسیون ووشوی ایران است. پیش از این «محمدرضا داورزنی» مدیر بخش توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای این وزارتخانه بود که پس از انتخاب وی به عنوان رییس فدراسیون والیبال از این معاونت استعفا داد.

 

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3