ورزشکار 3
ورزشکار 3
هافبک عراقی صنعت نفت آبادان خبر داد که مسئولان این باشگاه به او پیشنهاد تمدید قراردادش را دادند.

کرار: تنها به خاطر کمالوند در لیگ ایران ماندمبه گزارش “ورزشکار سه“، کرار جاسم، هافبک عراقی تیم صنعت نفت آبادان در مصاحبه با روزنامه «الملاعب» عراق درباره لیگ برتر ایران گفت: غالبا هر لژیونری که به لیگ ایران می‌آید این قانون صدق نمی‌کند که موفق باشد. این به خاطر رقابت و سطح بالای لیگ ایران است و به همین خاطر بازیکنان نمی‌توانند در یک مسابقه کامل بازی کنند و تعویض می‌شوند.

وی در ادامه دلیل اصلی ماندنش در لیگ ایران را این طور بیان کرد: پس از گذراندن دورانی طولانی در لیگ ایران و شرایط خانودگی، قصد نداشتن در این فصل در لیگ ایران بمانم اما با اصرار کمالوند، سرمربی صنعت نفت آبادان که ارتباط نزدیکی با او دارنم در نهایت از تصمیمم منصرف شدم.

هافبک باتجربه عراقی ادامه داد: باید بازیکنان عراقی حاضر در لیگ ایران تمام تلاش خود را انجام دهند تا نام بازیکنان عراقی در میان هواداران و مسئولان باشگاه‌های ایرانی سرافراز باشد. این عملکرد خوب آنها باعث می‌شود تا افق‌های جدیدی از حضور لژیونرهای عراقی در لیگ ایران در آینده باز شود.

کرار در پایان از پیشنهاد جدید مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان خبر داد و گفت: با توجه به عملکرد خوبی که در این ۵ هفته ابتدایی لیگ ایران داشتم، مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان به من پیشنهاد دادند تا قراردادم را با این تیم برای یک فصل دیگر تمدید کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3