ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: برخی از ملی‌پوشان در مسابقات جهانی فرانسه دور از حد انتظار و بسیار ضعیف ظاهر شدند.

واکنش سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به نتایج ضعیف آزادکارانبه گزارش “ورزشکار سه“، محمد طلایی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران درباره نتایج ضعیف و دور از انتظار آزادکاران کشورمان در رقابت های جهانی فرانسه، اظهار داشت: برخی از ملی‌پوشان دور از حد انتظار و بسیار ضعیف ظاهر شدند و اصلا در اندازه کشتی ایران مبارزه نکردند. پیمان یار احمدی، امیر محمدی، بهنام احسان‌پور و رضا اطری به هیچ عنوان در حد و اندازه‌های خودشان کشتی نگرفتند و بسیار ضعیف ظاهر شدند.
وی ادامه داد: یدالله محبی در حد و اندازه‌های خودش کشتی گرفت و شاید با ۲ بردی که بدست آورد قانع شد وگرنه حتما او هم می‌توانست به مدال برسد. نصیری و حسین‌خانی هم بر اثر اشتباهات فنی که داشتند نتوانستند صاحب مدال شوند.
طلایی تصریح کرد: شاید اگر ما امروز در رقابت‌های جهانی از برخی از چهره‌های نامدارمان بدون در نظر گرفتن فرآیند انتخابی استفاده می‌کردیم الان همه خوشحال بودند.
وی خاطرنشان کرد: در مجموع از عملکرد تیم به هیچ عنوان رضایت نداریم، اما برای اینکه نسل جدیدی را به کشتی کشورمان معرفی کنیم باید پای مسابقات انتخابی بایستیم و البته عملکرد خارجی کشتی‌گیران را نیز مد نظر قرار دهیم.
طلایی در پایان گفت: در جلسه شورای فنی حاضر می‌شوم و گزارش عملکرد خود، اعضای کادر فنی و کشتی گیران را به اعضا ارائه می‌دهم و در نهایت تابع تصمیم این عزیزان و فدراسیون هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3