ورزشکار 3
ورزشکار 3
فدراسیون تنیس روی میز ایران بانوان پینگ پنگ باز را به مسابقات جهانی کسب سهمیه تیمی المپیک ۲۰۲۰ که در پرتغال برگزار می‌شود، اعزام نمی‌کند.

به گزارش ورزشکار۳، مسابقات جهانی کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ از ۲ تا ۶ بهمن ماه در پرتغال برگزار می‌شود و ۹ سهمیه تیمی المپیک ۲۰۲۰ توزیع خواهد شد اما با نظر فدراسیون تنیس روی میز ایران، فقط تیم مردان به پرتغال اعزام می‌شود.

پیمان حسنی، دبیر فدراسیون تنیس روی میز در واکنش به اعزام نشدن بانوان به مسابقات جهانی پرتغال به ایسنا گفت: رنکینگ بانوان ایران خیلی پایین‌تر از مردان است و شانس خیلی کمی برای حضور در این مسابقات و کسب سهمیه دارند به همین دلیل بیشتر برنامه ریزی فدراسیون در بخش انفرادی کسب سهمیه بانوان است.

او در این مورد افزود: مسابقات خیلی مهم زیاد داریم و فدراسیون برای اعزامها تقسیم بندی می‌کند. در پرتغال مسابقات به صورت حذفی برگزار می‌شود و با توجه به رنکینگ بانوان ایران قطعا قرعه‌مان به یکی از تیم‌های قوی جهان می‌خورد و در همان اولین بازی احتمال حذف شدنمان زیاد است. اینکه بخواهیم صرفا به مسابقات برویم و بعد از یک بازی حذف شویم از نظر فنی و مالی قابل قبول  نیست.

به گزارش ایسنا، مسابقات انفرادی کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ در بخش بانوان آسیای میانه  ۱۸ فروردین ماه  برگزار و بانوان ایران به این مسابقات اعزام می‌شوند.

 

منبع: ایسنا

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3