ورزشکار 3
ورزشکار 3
خرید بزرگ میلان از قدرت خط دفاعی این تیم تمجید کرده و گفت: امسال خط دفاعی قدرتمندی داریم.

تمجید ریکاردو رودریگز از قدرت خط دفاعی میلانبه گزارش “ورزشکار سه“، ریکاردو رودریگز، یکی از خرید های بزرگ میلان در تابستان که بعد از سال ها، خیال هواداران را از سمت چپ خط دفاعی راحت کرده است، امروز ۲۵ ساله شد. این ستاره سوئیسی به همین مناسبت مصاحبه ای انجام داده است که خواندن آن خالی از لطف نیست.

ریکاردو رودریگز گفته است: در میلان حالم خوب است و دوستان زیادی دارم که از من استقبال خوبی داشتند. در اینجا خوشحالم و تلاش خواهم کرد تا بهترین بازی هایم را انجام دهم و طرفداران را راضی نگه داریم. هدف ما پیروزی در همه بازی ها است. به مدیر برنامه هایم گفته بودم که می خواهم در ایتالیا بازی کنم. می خواستم در یک تیم بزرگ بازی کنم و میلان مرا خواست. آن روز خیلی خوشحال بودم که به آرزویم رسیده ام. تمام تلاشم را نشان خواهم داد.
وقتی بچه بودم تمام بازی های میلان را تماشا می کردم. میلان باشگاه بزرگی است. می خواهم برای سالیان سال در اینجا بازی کنم. بونوچی؟ کاپیتان بسیار خوبی است، تجربه زیادی دارد و جام های زیادی را بالای سر برده است. او می داند چگونه یک رهبر باشد. در یک ماه گذشته خیلی تلاش کردیم. دفاع قدرتمندی داریم و همچنین بازیکنان خوبی در خط حمله که بتوانند مارا در بازی ها پیروز کنند. در لیگ اروپا می توانیم گروه را صدرنشین تمام کنیم چون ما بهترینیم. بازی به بازی پیش خواهیم رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3