ورزشکار 3
ورزشکار 3
مراسم وزن‌کشی چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان، پنجشنبه شب در شهر پاریس فرانسه برگزار شد.

وزن‌کشی کشتی آزاد قهرمانی جهان انجام شد/ آزادکاران ایرانی رقبای خود را شناختندبه گزارش “ورزشکار سه“، نتایج وزن‌کشی کشتی‌گیران کشورمان برای رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در پاریس فرانسه، به شرح زیر است:

وزن ۵۷ کیلوگرم: رضا اطری در دور اول به مصاف زهیر ال‌اوراکی از فرانسه می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد با برنده مصاف آندری یاتسنکو از اوکراین و توماس گیلمان از آمریکا کشتی می‌گیرد. در این وزن ۲۹ نفر به روی باسکول رفته‌اند. در گروه اطری، هاک جین جونگ، قهرمان بازی‌های آسیایی از کره شمالی حضور دارد.

وزن ۶۱ کیلوگرم: در این وزن ۳۱ نفر وزن‌کشی کرده‌اند که در این بین بهنام احسان‌پور در دور اول با هان سونگ کیم از کره شمالی روبه‌رو می‌شود و در صورت شکست این کشتی‌گیر، در دور دوم با برنده مبارزه یولیس بونه رودریگوئز از کوبا و مینگ هو لیو از چین کشتی می‌گیرد.

وزن ۸۶ کیلوگرم: ۳۴ کشتی‌گیر در این وزن حضور دارند. حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم پس از استراحت در دور اول، در دور بعد به مصاف عظمت دولت بیکوف از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور سوم با برنده کشتی میان پیتر یانولوف از مولداوی و پول گریفو از پرو کشتی می‌گیرد.

وزن ۱۲۵ کیلوگرم: یدالله محبی در دور اول به مصاف داوید مودزمانشویلی از ازبکستان می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد با آلن زاسایف از اوکراین روبرو می‌شود. در این وزن ۲۴ نفر حضور دارند.

مسابقات اوزان فوق از ساعت ۱۲:۳۰ جمعه – به وقت ایران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3