ورزشکار 3
ورزشکار 3
هفته پنجم و ششم لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو زنان و مردان و کامپوند مردان در سایت تیروکمان پیگیری شد و تیم های برتر معرفی شدند.

به گزارش ورزشکار۳، هفته پنجم و ششم لیگ برتر تیروکمان که به میزبانی هیئت همدان، هیئت مرکزی، هیئت آذربایجان شرقی و نفت امیدیه در رشته‌های ریکرو زنان و مردان و کامپوند مردان در سایت تیروکمان پیگیری شد و در پایان تیم های برتر به شرح زیر معرفی شدند.

در هفته پنجم لیگ برتر تیروکمان در رشته ریکرو مردان؛ نیروی زمینی به مصاف هیئت مرکزی رفت و با نتیجه ۵ بر صفر این تیم را شکست داد، ناجا با نتیجه ۴ بر یک هیئت آذربایجان شرقی را مغلوب خود کردف سپاهان اصفهان ۴ بر یک برابر هیئت همدان به برتری رسید و نفت امیدیه ۳ بر ۲ پاس طلایی را شکست داد. تیم کمانداران پایتخت در این هفته استراحت داشت.

همچنین در هفته ششم؛ سپاهان اصفهان ۵ بر صفر هیئت مرکزی را شکست داد، هیئت آذربایجان شرقی ۵ بر صفر نفت امیدیه را مغلوب کرد، ناجا ۴ بر یک برابر کمانداران پایتخت به برتری رسید و پاس طلایی ۳ بر ۲ هیئت همدان را شکست داد. در این هفته نیروی زمینی استراحت داشت.

در ریکرو بانوان نیز تیم sds group برابر کمانداران پایتخت ۵ بر صفر به برتری رسید، هیئت همدان ۵ بر صفر هیئت آذربایجان شرقی را شکست داد، هیئت همدان ۵ بر صفر کمانداران پایتخت را مغلوب خود کرد. در این هفته دانشگاه آزاد اسلامی استراحت داشت.

در هفته پنجم کامپوند مردان؛ سپاهان اصفهان ۴ بر یک پیام را شکست داد، کمانداران پایتخت ۴ بر یک برابر هیئت کرمانشاه به برتری رسید، ناجا ۴ بر یک سولار پلیمر البرز را مغلوب خود کرد، نیروی هوایی ۵ بر صفر هیئت آذربایجان شرقی را شکست داد و فولاد زرند ایرانیان ۵ بر صفر برابر نفت امیدیه به پیروزی رسید.

در هفته ششم کامپوند مردان نیز کمانداران پایتخت ۳ بر ۲ سپاهان اصفهان را شکست داد، ناجا ۵ بر صفر پیام را مغلوب خود کرد، هیئت کرمانشاه ۵ بر صفر برابر هیئت آذربایجان شرقی به برتری رسید، فولاد زرند ایرانیان ۵ بر صفر سولار پلیمر البرز را شکست داد و نیروی هوایی ۴ بر یک برابر نفت امیدیه به برتری رسید.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر تیروکمان و در ریکرو مردان؛ ناجا با ۲۶ امتیاز صدرنشین است، نیروی زمینی با ۲۲ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و هیئت آذربایجان شرقی با ۱۹ امتیاز در جایگاه سوم قراردارد.

در ریکرو بانوان نیز sds group با ۲۰امتیاز صدرنشین است و هیئت همدان با ۱۰ امتیاز و دانشگاه آزاد اسلامی با ۹ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

همچنین در جدول رده‌بندی کامپوند مردان نیز ناجا و فولاد زرند ایرانیان با ۲۷ امتیاز صدرنشین لیگ برتر هستند و نیروی هوایی با ۲۲ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

 

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3