ورزشکار 3
ورزشکار 3
کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال آراء خود را در خصوص محکومیت باشگاه‌های بادران تهران، کارون اروند خرمشهر و داماش گیلانیان اعلام کرد.

به گزارش ورزشکار۳، کمیته تعیین وضعیت، باشگاه‌های بادران تهران، کارون خرمشهر و داماش گیلانیان را که در لیگ دسته اول فوتبال حضور دارند، محکوم کرد.

با توجه به شکایت باشگاه پیکان از باشگاه شهر خودرو مشهد در خصوص مطالبه حق آموزش «علیرضا اسدی»، کمیته وضعیت خواسته باشگاه پیکان در محکومیت باشگاه مشهدی را محمول بر صحت ندانسته و خواسته خواهان را رد کرد.

در پی شکایت «محسن بنگر» از باشگاه کارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۷۰ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

براساس رای صادر شده در پرونده شکایت «رضا اسدی» از باشگاه کارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۷ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت «عبدالکریم اسلامی» از باشگاه بادران تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد ریال براساس صورتجلسه در تاریخ ۲۷ شهریورماه ۹۸ محکوم شد. همچنین در صورت عدم پرداخت در مهلت تعیین شده علاوه بر افزایش بدهی به میزان ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مجازات یا مجازت‌های مقرر در ماده ۸۹ مقررات انضباطی و ماده ۱۳ مقررات نقل و انتقالات تعیین وضعیت بازیکنان مصوب ۱۳۹۶ نسبت به محکوم علیه اعمال خواهد شد.

در پی شکایت «وحید رضایی» از باشگاه داماش گیلانیان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۴ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

با توجه به شکایت «پویا پورعلی» از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳۹۳ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۷ میلیون و ۸۷۲ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

به دنبال شکایت «سعید واسعی» از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۳ میلیون و ۱۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آراء صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظر است.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3