ورزشکار 3
ورزشکار 3
رییس انجمن بوکس ورزش کارگری با بیان این که به دنبال راه‌اندازی بوکس کارگری هستیم، گفت: تلاش بر این است که جایگاه بوکس کارگری را ابتدا در مسابقات داخلی و سپس در سطح بین‌المللی مطرح کنیم.

به گزارش ورزشکار۳، رضا قاسمی : برای این که بتوانیم جایگاه بوکس کارگری را همانند سایر رشته‌های ورزشی کارگری در سطح کشور و سپس آسیا و جهان مطرح کنیم در ابتدا به دنبال تشکیل ساختار چارت سازمانی و کمیته داوران و مربیان و سپس تعیین نماینده‌ای برای استان‌ها هستیم تا بوکس کارگری را در استان‌ها نیز مطرح کنیم.

وی گفت: امسال سعی داریم با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور استعدادهای این رشته را در سراسر کشور شناسایی و از بین استعدادها نفرات برتر را به تیم ملی دعوت کنیم. هم‌چنین به دنبال تشکیل کلاس‌های‌ داوری، مربیگری و آموزشی برای استعدادهای این رشته هستیم تا کم‌کم بوکس کارگری را نیز در کشور فعال کنیم.

رییس انجمن بوکس ورزش کارگری خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مهم و اساسی رییس فدراسیون بوکس این است تا این رشته را در بسیاری از ارگان‌ها و سازمان‌ها از جمله نیروهای مسلح، ارتش، آموزش و پرورش و ورزش کارگری مطرح و تقویت کند. به همین خاطر چون این رشته در ورزش کارگری نوپاست سعی داریم ابتدا با برگزاری مسابقات داخلی این رشته را معرفی و کم کم جایگاه آن را در کشور تقویت کنیم.

قاسمی پیرامون این پرسش که چه کسانی امکان فعالیت در بوکس کارگری را دارند، افزود: ورزشکارانی می‌توانند در بوکس کارگری فعالیت کنند که دفترچه تامین اجتماعی اجباری دارند و از کد بیمه برخوردار هستند. البته بسیاری از قهرمانان این رشته که در تیم ملی حضور دارند در ارگان‌ها و سازمان‌های مختلفی فعالیت می‌کنند که دارای دفترچه تامین اجتماعی هستند و امکان فعالیت آن‌ها در بوکس کارگری وجود دارد.

وی در پایان گفت: هدف‌گذاری بر این است که بتوانیم در آینده شرایط حضور بوکس کارگری را در مسابقات آسیایی و جهانی فراهم کنیم و این امر زمانی امکانپذیر است که با حمایت فدراسیون بوکس و ورزش کارگری زمینه‌های حضور ورزشکاران نخبه را در این رشته فراهم کنیم.

منبع:ایسنا

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3