ورزشکار 3
ورزشکار 3
مجمع عمومی فدراسیون هاکی با حضور معاون وزیر ورزش و رئیس دفتر امور مشترک استان‌ها و همچنین سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش ورزشکار۳، مجمع سالیانه فدراسیون هاکی صبح امروز با حضور سید شروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، کیکاووس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و بهرام قدیمی رئیس این فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این مجمع کلیپ‌هایی به یاد زنده‌یاد بهرام شفیع رئیس فقید فدراسیون هاکی و همچنین عملکرد فدراسیون در ۳ سال گذشته پخش شد.

سپس گزارش‌هایی از عملکرد تیم‌های ملی زنان و مردان در سال ۹۷، گزارش حسابرس مستقل در سال‌های ۹۶ تا ۹۷ و گزارش خزانه‌دار و بازرس فدراسیون به اعضای مجمع ارائه شد.

بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی، ضمن ارائه گزارش عملکرد فدراسیون در ۶ ماه نخست سال ۹۸، گفت: قرار است ۳ هزار چوب، توپ و پد دروازه‌بانی از کنفدراسیون هاکی آسیا تحویل بگیریم. همچنین برای توسعه هاکی چمنی نیاز به حمایت و بودجه بیشتری داریم.

عبدالحمید احمدی به عنوان رئیس مجمع اظهار داشت: هیئت‌های ورزشی حرف اول را در توسعه ورزش می‌زنند. اگر اوضاع هیئت‌های ورزشی خوب باشد قطعا شرایط آن رشته در کشور مطلوب خواهد بود. در واقع بار اصلی در این بین بر دوش هیئت‌هاست.

وی ادامه داد: هشتمین قهرمانی تیم ملی هاکی در آسیا و اعزام تیم ملی بانوان به مسابقات آسیایی حرکت بسیار ارزشمندی برای ما بود. هاکی در جهان طرفداران زیادی دارد و در کشور ما نیز استعدادهای زیادی برای توسعه هاکی چمنی موجود است.

احمدی در پایان گفت: باید از همه ظرفیت‌ها اعم از شهرداری، مدارس و دانشگاه‌ها استفاده کرد و نباید ورزش را محدود به مدال و قهرمانی دانست. بخش همگانی نیز در ورزش از اهمیت زیادی برخوردار است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3