ورزشکار 3
ورزشکار 3
سید عادل برقعی و شروین صفوی داوران پرافتخار تنیس ایران در عرصه بین المللی بازی های المپیک و پارالمپیک را قضاوت خواهند کرد.

به گزارش ورزشکار۳، وبه نقل از سایت فدراسیون تنیس، فدراسیون جهانی تنیس ITF لیست داوران منتخب جهت حضور در رقابتهای المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن را اعلام کرد. بر این اساس سید عادل برقعی دارای نشان نقره سرداوری و نشان برنز داوری از فدراسیون جهانی تنیس بعنوان داور صندلی در مسابقات تنیس بازی های پارالمپیک و همچنین شروین صفوی دارای نشان سفید داوری از فدراسیون جهانی تنیس بعنوان داور خط در مسابقات تنیس بازی های المپیک به قضاوت خواهند پرداخت.

سید عادل برقعی سابقه قضاوت در المپیک ریو ۲۰۱۶، المپیک لندن ۲۰۱۲ و بازیهای آسیایی گوآنگژو۲۰۱۰ و اینچئون ۲۰۱۴ را در کارنامه ورزشی خود دارد. همچنین شروین صفوی که پیش از این در بازیهای آسیایی دوحه ۲۰۰۶ و بازی های المپیک جوانان ٢٠١٠ سنگاپور حضور داشته است و اولین حضور خود در مسابقات تنیس بازی های المپیک را تجربه خواهد کرد.

فدراسیون جهانی تنیس با بررسی عملکرد دقیق داوران برتر تنیس جهان، ۱۷۱ داور منتخب از بیش از ۷۰ کشور را انتخاب نموده است که به همراه داوران منتخب از کشور میزبان وظیفه قضاوت این رویداد مهم ورزشی را بر عهده خواهند داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3