ورزشکار 3
ورزشکار 3
مهدی جعفرپور بازیکن سابق تیم فوتبال سپاهان که ۵ قهرمانی با این تیم را در کارنامه دارد با انتشار متنی از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد.

به گزارش ورزشکار۳، مهدی جعفرپور که سالها در تیم سپاهان بازی کرد و با این تیم ۵ قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را تجربه کرد از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. این بازیکن در تیم پرسپولیس هم بازی کرده است.

در این متن آمده است:

آن روز حالا برای من فرا رسیده است. همان روزی که قبلا سعی می کردم تا جایی که امکان دارد به آن فکر نکنم. ولی مثل خیلی از تقدیرهای زندگی گریزی از آن نیست. فوتبال هم مانند بسیاری از موضوعات این دنیا و زندگی مان مجموعه ای از شادی و اندوه ها را برایمان به دنبال دارد که اینک پس از سالهایی خاطره انگیز، روز پر غصه ای برای من است،در روزی که می خواهم خداحافظی ام از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن را به شما هواداران اعلام کنم.
حکایت مهدی جعفرپور که تبدیل به سربازی کوچک برای مردم بزرگ اصفهان و فوتبال این شهر شد حکایتی پر از خاطرات تلخ و شیرین است. وقتی در سال ۷۸ و ۱۵ سالگی وارد باشگاه سپاهان و تیم های پایه این باشگاه شدم، با وجود سن کم می دانستم که قدم در راه بزرگی نهاده ام و باید در این راه جانانه بجنگم و کوتاه نیایم.
سال ۱۳۸۱ سال ورود به تیم بزرگسالان سپاهان فصل تازه زندگی و تحقق آرزوهایم بود.نمی دانم می توانید احساس آن روزهای مرا برای خود تا حدودی مجسم کنید که چقدر شیرین و دلچسب بود یا نه اما همین حالا و موقع نگارش این متن که دوباره به آن ایام فکر می کنم ذوق زده می شوم.

۸ سال حضور در ارتش طلایی ایران و کسب ۵ مدال قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی ،چشیدن طعم لذت بخش هت تریک قهرمانی با سپاهان قبل از اینکه تیم دیگری بتواند آن را تجربه کند از خاطرات ماندگار من است. روزهایی که برای خدمت مقدس سربازی به پاس همدان رفتم و به خاطر خدمت نتوانستم در فینال جام حذفی همراه با بقیه بازیکنان در زمین سرود قهرمانی سر دهم بی قرار روزی بودم که دوباره به جمع دوست داشتنی ترین تیم دنیا بازگردم و آن بازگشت هم برایم کلی خاطرات قشنگ داشت. بازگشتم و دوران پرفروغ دیگری را با سپاهان بزرگ تجربه کردم.

روزی که مدیرعامل وقت سپاهان به دروغ به نقل از سرمربی مان گفت که در لیست فصل آینده جایی ندارم زمان بسیار برایم تلخ سپری شد. هر چند مدتی بعد از زبان سرمربی آن روزهایمان شنیدم که آن حرف دروغی بیش نبوده و من درلیست کادر فنی بوده ام اما ظاهرا آقای مدیرعامل دوست نداشته بمانم… بگذریم! آن روزها گفتم می روم، می جنگم و دوباره باز می گردم که این خود داستان حضورم در تیم هایی دیگر را به دنبال داشت.

در فصل ۹۲-۹۳ از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داشتم ولی برای مهدی که دلش با سپاهان بود بازگشت به خانه در اولویت قرار داشت. آنقدر عاشق سپاهان بودم که با وجود داشتن پیشنهاد از پرسپولیس غرورم را زیر پا گذاشتم و در چند مرحله از جمله روزی که سپاهان در تبریز با تراکتور سازی بازی داشت با حضور در هتل تیم از سرمربی سپاهان که آن زمان آقای حسین فرکی بود درخواست کردم که اجازه دهند به سپاهان بازگردم که پس از مدتی ظاهرا به دلیل پر بودن لیست پاسخ منفی شنیدم. مجبور شدم پس از این پاسخ منفی به تنها پیشنهاد لیگ برتری آن ایام که از سوی تیم پرسپولیس بود جواب دهم و بزرگترین تصمیم اشتباه زندگی ام را بگیرم. حضور در پرسپولیس هر چند کوتاه مدت بود اما آنقدر جسارت دارم که آن حضور را بزرگترین تصمیم غلط زندگی ام بدانم و از هواداران سپاهان بابت آن حضور عذرخواهی کنم.

در فوتبال به هر جا که رسیدم مدیون سپاهان و هوادارانش هستم، مدیون خانواده ام هستم که بهترین تکیه گاه برایم بودند و البته همه مربیانی که باعث شدند بتوانم در این مسیر به افتخاراتی بزرگ برسم. اگر در طول این سال ها باعث رنجش و ناراحتی عزیز و عزیزانی شده ام صمیمانه عذرخواهی می کنم و درخواست بخشش و طلب حلالیت دارم.

نمی دانم تقدیرم در ادامه چیست اما می خواهم به لطف خدا در عرصه مربیگری ماجراجویی های خود را آغاز کنم و در این راه دعای خیر و حمایت های هواداران نازنین تیمم را خواستارم. در کنار همه اینها این را هم می دانم که تا ابد مانند سایر طلایی دلان یک هوادار متعصب برای سپاهان خواهم بود و منتظر قهرمانی های تیم محبوبم می مانم. ان شاالله در پایان این فصل همه با هم در اصفهان و در جشن های قهرمانی، سرود افتخار سر می دهیم و بابت دور تازه قهرمانی های دوست داشتنی ترین تیم دنیا شکرگزار پروردگار می شویم.

دوستتان دارم. زنده باد ایران- عشق است سپاهان

مهدی جعفرپور

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3