ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری بانوان:
مریم امرالله، سرمربی تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: خیلی بیشتر از چیزی که فکر می‌کردیم پیشرفت داشتیم و شرایط روحی و فیزیکی ملی پوشان خیلی خوب است.

به گزارش ورزشکار۳، مریم امرالله، سرمربی تیم ملی وزنه برداری بانوان در نشست خبری پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ اظهار داشت: از آقای مرادی و خانم بهرامی نایب رئیس تشکر می‌کنم که از بانوان حمایت کردند. بعد از مسابقات قهرمانی آسیا برای مسابقات قهرمانی جهان به طور مستمر در اردو بودیم. خیلی بیشتر از چیزی که فکر می‌کردیم پیشرفت داشتیم و شرایط روحی و فیزیکی ملی پوشان خیلی خوب است. امیدوارم نشان دهیم بانوان ایرانی می توانند موفق باشند. آنها نسبت به قهرمانی آسیا به طور میانگین ۲۰ کیلوگرم افزایش رکورد داشته‌اند.

امرالله در مورد کسب سهمیه المپیک گفت: دنبال کسب سهمیه هستیم و امیدوارم دختران با تکرار رکوردهای تمرینی خود شرایط خوبی در جدول داشته باشند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری بانوان در پاسخ به این پرسش که بانوان امکان حضور در گروه‌های B دارند یا خیر، گفت: برخی دسته‌های وزنی شلوغ هستند که نمی‌توانیم در B باشیم و در گروه C هستیم و در دسته‌های وزنی خلوت تر در گروه B و شاید بتوانیم در A هم قرار گیریم.

امرالله در مورد دلیل نرفتن الناز باجلانی به مسابقات قهرمانی جهان گفت: او یکی از گزینه‌های مهم برای قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا بود و منطقی نبود در فاصله کم در دو مسابقه مهم شرکت کند. برنامه ما برای او در قهرمانی آسیا جدی است و امیدواریم به مدال نزدیک شود.

در این نشست چهار دختر وزنه بردار اعزامی به قهرمانی جهان توضیح کوتاهی در مورد شرایط خود داشتند.

ابریشم ارجمند خواه گفت: امیدوارم در مسابقات جهانی بهتر از آسیایی ظاهر شویم.

پوپک بسامی تاکید کرد: نسبت به آسیایی پیشرفت خوبی داشتم.

الهام حسینی تصریح کرد: آمادگی خوبی دارم و امیدوارم در قهرمانی جهان موفق باشم.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3