ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیران باشگاه پاری سن ژرمن، در حال تقویت گسترده ترکیب تیم شان هستند و به همین منظور همچنان به دنبال جذب ستاره فرانسوی موناکو هستند و شاید این انتقال تابستان سال آینده رخ دهد.

پاری سن ژرمن همچنان به دنبال جذب امباپهبه گزارش “ورزشکار سه“، با اینکه هر دو طرف معامله، مشتاق این انتقال هستند اما امکان دارد که پاری سن ژرمن، خرید کیلیان امباپه از موناکو را به تعویق بیندازد.

کیلیان امباپه می خواهد به پاری سن ژرمن بپیوندد تا در کنار نیمار و ادینسون کاوانی بازی کند. با وجود علاقه هر دو طرف، ممکن است این انتقال به تعویق بیفتد؛ زیرا پاری سن ژرمن، هنوز پیشنهادی برای خرید امباپه برای موناکو ارسال نکرده است.

ظاهرا پاری سن ژرمن، تاکنون تنها علاقه اش به خرید امباپه را به موناکو اطلاع داده است و شاه نشین ها در پاسخ، از بی میلی شان به فروش این ستاره جوان به پاری سن ژرمن، خبر داده اند. با این وجود، پاریزین ها مطمئن هستند که امباپه، آماده پیوستن به اردوی آن ها است و با این باشگاه، قرارداد جدیدی امضا نخواهد کرد تا در نهایت سران موناکو را راضی و این باشگاه را ترک کند.

با همه این اوصاف، تا زمانی که پاری سن ژرمن، پیشنهادی جدی برای امباپه ندهد، اتفاقی رخ نخواهد داد؛ پاری سن ژرمن به چندین دلیل، هنوز پیشنهادی را تحویل موناکو نداده است.

اول از همه، مسائل مالی پاری سن ژرمن، پیچیده شده است؛ زیرا آن ها مبلغ زیادی را برای خرید نیمار خرج کرده اند و اولویت کنونی آن ها نیز، تقویت خط هافبک شان است و باید بودجه لازم برای این کار را نیز داشته باشند.

دومین مشکل بر سر راه انتقال، این است که هنوز، تمام سران پاری سن ژرمن قانع نشده اند که پرداخت مبلغی سنگین برای بابت امباپه، آن هم بلافاصله بعد از خرید نیمار، کار درستی باشد. اصلی ترین هوادار امباپه در پاری سن ژرمن و نیروی پیشران آن ها در راه خرید این ستاره جوان، ناصر الخلیفی، مدیر مشهور این باشگاه است. برخی از سران پاری سن ژرمن نیز معتقد هستند که باید خرید این بازیکن را به تابستان آینده منتقل کرد تا هم اکنون، باشگاه بتواند پست های دیگری را تقویت کند.

دیگر نگرانی پاریزین ها، نیمار است. ستاره برزیلی، بارسلونا را ترک کرد و به پاری سن ژرمن آمد تا در مرکز توجهات باشد و حتی با اینکه امباپه هنوز فاصله زیادی با نیمار دارد، اما خرید این دو ستاره در یک تابستان، می تواند نفوذ ستاره سابق بارسلونا را کاهش دهد.

پاری سن ژرمن، امباپه را می خواهد و شماره ۱۰ تیم لئوناردو ژاردیم نیز دوست دارد پیراهن سرمه ای پاریزین ها را بر تن کند اما موانع زیادی بر سر راه این انتقال، قرار دارند. پاریس فعلا به فکر خرید یک هافبک دفاعی و مدافع است و می خواهد تا قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات جاری، این دو پست خود را تقویت کند.

یکی از راه هایی که می تواند انتقال را تسریع کند، تایید موناکو است. اگر موناکویی ها بر سر میز مذاکره بنشینند و قبول کنند که امباپه با قراردادی قرضی، عازم پاریس شود، احتمال اینکه امباپه در همین تابستان، بازیکن اونای امری باشد، کم نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3