ورزشکار 3
ورزشکار 3
تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی این‌روزها مراحل پایانی اردوی خود را برای حضور در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان در شهر نورسلطان قزاقستان را برگزار می‌کنند

به گزارش ورزشکار۳، مرحله پایانی اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از ۹ شهریورماه آغاز شده و تا روز ۲۱ شهریورماه زمان اعزام به رقابت‌های جهانی پایان خواهد یافت و در چند روز باقی مانده، ملی‌پوشان آخرین مراحل آماده‌سازی خود را زیر نظر «محمد بنا» سرمربی و دستیارانش پشت سر خواهند گذاشت.
پویا ناصرپور در وزن ۵۵ کیلوگرم، علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم، میثم دلخانی در وزن ۶۳ کیلوگرم، حامد تاب در وزن ۶۷ کیلوگرم، امین کاویانی‌نژاد در وزن ۷۲ کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم، سعید عبدولی در وزن ۸۲ کیلوگرم، رامین طاهری در وزن ۸۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی ۹۷ کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم ۱۰ ملی‌پوش کشورمان هستند که مسابقات خود را طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ شهریورماه در رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار خواهند کرد.

برنامه مسابقات فرنگی در مسابقه‌های جهانی قزاقستان به شرح زیر است:
شنبه و یکشنبه ۲۳ و ۲۴ شهریور: مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم
یکشنبه و دوشنبه ۲۴ و ۲۵ شهریورماه: مسابقات اوزان ۶۷، ۸۷ و ۹۷ کیلوگرم
دوشنبه و سه شنبه ۲۵ و ۲۶ شهریورماه: مسابقات اوزان  ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم

همچنین آخرین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد نیز از روز گذشته (جمعه) در محل خانه کشتی عبدالله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران زیر نظر «غلامرضا محمدی» سرمربی و همکارانش آغاز کرده‌اند.
رضا اطری، بهنام احسان پور، امیرمحمد یزدانی، یونس امامی، رضا افضلی، بهمن تیموری، حسن یزدانی، علیرضا کریمی، علی شعبانی و یدالله محبی به ترتیب در وزن‌های ۵۷، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴، ۷۹، ۸۶، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم ۱۰ نماینده کشورمان هستند که مسابقات خود را طی روزهای ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه در رقابت‌های جهانی کشتی آزاد در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار خواهند کرد.
آخرین مرحله از تمرینات آزادکاران تا روز ۲۶ شهریورماه زمان اعزام این تیم به رقابت های جهانی ادامه خواهد داشت و ملی پوشان تا آن زمان، آخرین نکات فنی و تاکتیکی را زیر نظر کادر فنی مرور خواهند کرد.

برنامه مسابقات کشتی آزاد در جهانی قزاقستان به شرح زیر است:
پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ شهریور: مسابقات اوزان ۵۷ و ۶۵ کیلوگرم
جمعه و شنبه ۲۹ و ۳۰ شهریور: مسابقات اوزان ۷۰، ۷۴، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم
شنبه و یکشنبه ۳۰ و ۳۱ شهریور: مسابقات اوزان ۶۱، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم

قرعه کشی مسابقات هر وزن روز قبل از برگزاری انجام و کشتی گیران در روز نخست تا فینال رقابت های خود را برگزار می کنند و در روز دوم رقابت‌های شانس مجدد، رده بندی و فینال برگزار می‌شود.

این مسابقات از ساعت ۱۱ تا ۱۶ و ۱۸ تا ۲۱ برگزار می‌شود و ساعت ۱۱ به وقت قزاقستان ساعت ۹:۳۰ به وقت ایران است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3