ورزشکار 3
ورزشکار 3
روزنامه گتزتا دلو اسپورت ایتالیا در گزارشی عجیب و تا اندازه‌ای شوکه‌کننده مدعی شد که «آندره آ استراماچونی» پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل فولاد، قصد بازگشت به رم را داشته اما به دلیل انقضای ویزای مسافرت، از پای هواپیما برگردانده شده است.

به گزارش ورزشکار۳، سرمربی اسبق تیم‌های اینتر میلان، اودینزه و اسپارتا پراگ که از ژوئن سال جاری هدایت آبی‌های تهران را بر عهده گرفته است. مصاحبه‌ای که  قرار بود به طور حضوری و رودررو در ایتالیا انجام شود به یک دلیل عجیب برگزار نشد.

هواپیمایی که قرار بود او را از تهران به دوحه و سپس به رم ببرد، بدون مرد ایتالیایی پرید.

استراماچونی توسط پلیس فرودگاه و ظاهرا به دلیل انقضای ویزای مسافرت متوقف شده است. دلیلی عجیب و غریب برای کسی که ۸۰ روز است در ایران به سر برده و دارای ویزای کار است.

بیایید نوار را به عقب برگردانیم؛ استراماچونی به واسطه «علی خطیر» معاون ورزشی مستعفی باشگاه که روند فعالیت مرد ایتالیایی در اینتر را در زمان حضور در لیگ اروپا دنبال می‌کرد، قراردادی ۲ ساله با استقلال امضا کرد؛ یکی از پرتماشاگرترین باشگاه‌های ایران که البته ایده حضور در لیگ قهرمانان آسیا نیز یکی از انگیزه‌های مرد ایتالیایی برای پذیرش این سمت بود.

شروع کار سهمگین و تاثیرگذار بود؛ اشتیاق سر به فلک گذاشته بود و برد به عادتی همیشگی در بازی‌های پیش فصل‌بدل شد.

پس از یک ماه یا بیشتر خطیر به دلیل اختلافات داخلی با هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استعفا کرد؛ پس از پیوستن «شیخ دیاباته» مهاجم اهل مالی توسط خطیر، اوضاع تغییر کرد؛ تیم و بلندپروازی‌های آن فروکش کرد و بودجه ناپدید شد.

شاید تا همین جا کافی بود؛ پس از بازی با فولاد که روز پنجشنبه انجام شد و به لطف تعطیلات بازی‌های ملی، استراماچونی به همراه «سباستین لتو» دستیار خود برای بازگشت به ایتالیا روانه فرودگاه شد اما هر ۲ به دلیلی عجیب (انقضای ویزای مسافرت) از خروج منع شدند.

شاید لازم به ذکر نباشد اما بد نیست بدانیم که این بار مترجم در کنار استراماچونی بود و استقلال هم بازی خوبی به نمایش گذاشت و تنها یک گل بد موقع که بار دیگر در وقت‌های تلف شده به ثمر رسید دست استقلال و مرد ایتالیایی را از سه امتیاز کوتاه کرد.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3