ورزشکار 3
ورزشکار 3
نماینده جودو ایران با برتری مقابل نماینده کانادا به دیدار نیمه‌نهایی مسابقات جهانی جودو صعود کرد.

به گزارش ورزشکار۳، چهارمین روز از رقابت‌های جودو قهرمانی جهان صبح امروز(چهارشنبه) با برگزاری رقابت‌های وزن ۸۱- کیلوگرم مردان و ۶۳- کیلوگرم بانوان در “توکیو” ژاپن پیگری شد و سعید ملایی تنها نماینده جودو ایران  مقتدرانه با عملکردی مقتدرانه به دیدار نیمه‌نهایی صعود کرد.

ملایی، صدرنشین رنکینگ فدراسیون جهانی پس از استراحت در دور نخست، کار خود را  خود را در گروه A  رقابت‌های ۸۱- با برتری مقابل موتی اشرف، دارنده نشان برنز آفریقا در سال ۲۰۱۹ از مراکش آغاز کرد و در ۲ دقیقه و ۱۱ ثانیه حریف خود را ایپون کرد.

نماینده جودو کشورمان در دور سوم نیز در یک دقیقه و ۸ ثانیه از سد کارلوس لوز از پرتغال گذشت تا حریف حسن خالمورزایف، قهرمان المپیک ریو و دارنده نشان برنز جهان در سال ۲۰۱۷ از روسیه شود.

ملایی در مقابل حریف سرشناس روس خود نیز با امتیاز وازاری به برتری رسید. او در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز با اقتدار  آنتوان والیوس فورتیر، نفر پنجم رنکینگ جهان و قهرمان پان‌آمریکن در سال ۲۰۱۹ از کانادا را ایپون کرد و به دیدار نیمه‌نهایی رسید.

ماتیاس کاسه نفر چهارم رنکینگ جهان و قهرمان اروپا در سال ۲۰۱۹ از بلژیک نماینده کشورمان در دیدار نیمه‌نهایی خواهد بود.

مسابقات جهانی جودو از روز یکشنبه سوم شهریورماه  با حضور ۸۶۲ جودوکار از ۱۴۹ کشور جهان در شهر “توکیو” ژاپن آغاز شده استو تا روز جمعه هشتم شهریورماه ادامه خواهد داشت.

منبع:تنسیم

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3