ورزشکار 3
ورزشکار 3
پیشکسوت استقلال:
پیشکسوت استقلال گفت: این که آبی‌پوشان با روزهای اوج فاصله دارد، شکی در آن نیست اما در فوتبال با یک بازی هیچ تیمی را مورد بازخواست قرار نمی‌دهند و این تیم فرصت جبران دارد.

به گزارش ورزشکار۳، «منصور رشیدی» استقلال برای این که تبدیل به تیمی شود که هواداران انتظار دارند نیاز به زمان دارد.

وی افزود: استقلال نسبت به فصل گذشته با تغییراتی در ترکیب خود مواجه شده و این تغییرات ناهماهنگی‌هایی را به وجود آورده که این موضوع طبیعی به نظر می‌رسد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: این که استقلال با روزهای اوجش فاصله داشت شکی در آن نیست اما باید قبول کنیم در فوتبال با یک بازی هیچ تیمی را مورد بازخواست قرار نمی‌دهند و باید قبول کنیم استقلال فرصت جبران دارد.

رشیدی تصریح کرد: دیدار با ماشین سازی تبریز برای استقلال به پایان رسید و مسولان این تیم باید به فکر مسابقات آینده باشند تا با کسب نتایج قبول این تیم به جایگاه واقعی که شایسته آن است برسد.

وی تاکید کرد: دیدار با فولاد خوزستان و در هفته دوم لیگ برتر در تهران برگزار می‌شود و این تیم فرصت آن را خواهد  داشت در ورزشگاه آزادی و با حمایت هواداران خود به نخستین پیروزی رسیده و سه امتیاز کامل را به نام خود ثبت کند.

مربی اسبق استقلال گفت: استراماچونی مربی کوچکی نیست که هدایت استقلال را بر عهده گرفته است. او در اینتر میلان مربیگری کرده و اگر هواداران استقلال صبور باشند وی می‌تواند با تدابیر فنی‌اش این تیم را به موفقیت‌های بزرگ برساند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3