ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: مدیرعامل باشگاه قصد دارد یک پیشکسوت استقلال را که خوشنام، باتجربه و محبوب است به کادر فنی اضافه کند.

به گزارش ورزشکار ۳، «اصغر حاجیلو» اظهار داشت: هواداران استقلال باید صبور باشند و از تیم محبوب خود حمایت کنند تا آندره‌آ استراماچونی، تیم را به جایگاه واقعی‌اش برساند.

وی افزود: استقلال در مقابل ماشین سازی تبریز نمایش خوبی به اجرا گذاشت. فرصت های خوبی را در این مسابقه به دست آورد اما نتوانست از آن‌ها بهره لازم را ببرد تا در دقیقه پایانی دروازه اش باز شود.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: در هفته اول مسابقات لیگ برتر چند بازیکن استقلال نتوانستند فرصت حضور در میدان را پیدا کنند و به طور حتم با اضافه شدن آن‌ها به ترکیب این تیم قدرت آبی‌پوشان افزایش پیدا خواهد کرد.

سرپرست اسبق استقلال ادامه داد: استراماچونی مربی باهوش و کاربلدی است که حتم دارم در ادامه راه با نتایجی که کسب می کند این تیم را به جمع مدعیان قهرمانی خواهد رساند.

وی در پایان گفت: امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال به دنبال این است یک پیشکسوت استقلال را که خوشنام، باتجربه و محبوب است به جمع کادر فنی استقلال اضافه کند تا او به استراماچونی کمک کرده و به نظرم این اتفاق ضریب موفقیت آبی‌پوشان را افزایش خواهد داد.

منع:ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3