ورزشکار 3
ورزشکار 3
گرایی گفت:(ملی‌پوش کشتی فرنگی گفت)
ملی‌پوش کانوی ایران در مسابفت 200 متر مسابقات جهانی مجارستان در رده ششم قرار گرفت.

به گزارش ورزشکار۳، محمدعلی گرایی در خصوص آخرین وضعیت خود، اظهار داشت: در فاصله حدود یک ماه مانده به مسابقات جهانی نورسلطان در تورنمنت گرجستان به میدان رفتم و در حالی‌ که در فشار تمرینات قرار داشتیم اما توانستم کشتی‌های نسبتا خوبی بگیرم و از وضعیت بدنی‌ام راضی بودم. خوشبختانه در حال‌ حاضر هم شرایط ایده‌آلی دارم و از آمادگی بالایی جهت حضور در رقابت‌های جهانی برخوردار هستم.

وی ادامه داد: مدعیان زیادی در وزن ۷۷ کیلوگرم حضور دارند اما من هم یکی از مدعیان این وزن به شمار می‌روم و فقط برای کسب مدال طلا به روی تشک خواهم رفت. در حال حاضر فقط به کسب خوشرنگ‌ترین مدال در رقابت‌های جهانی فکر می‌کنم اما هدف بعدی و اصلی‌ام رسیدن به مدال المپیک است و کسی که می‌خواهد مدال المپیک بگیرد ابتدا باید در رقابت‌های جهانی بهترین کشتی‌ها را به نمایش بگذارد.

ملی‌پوش کشتی فرنگی در خصوص وضعیت تیم‌ملی اظهار داشت: نباید کشتی و ورزشکاران این رشته را به سمت حاشیه ببرند. باید اجازه بدهند روند رو به رشد و سیر منطقی‌اش را طی کند. همیشه که قرار نیست بهترین نتایج رقم بخورد، پس بهتر است در پیروزی‌ها و شکست‌ها از تیم‌ملی حمایت شود.

گرایی در پایان خاطرنشان کرد: نیازی نیست با یک پیروزی طوری تعریف و تمجید کنند که انگار به تمام آرزهایمان رسیده‌ایم و در شکست‌ها هم نباید غیرمنصفانه انتقاد کنند. این رفتارها خوب نیست و روحیه ورزشکاران را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. سال گذشته برخی از رسانه‌ها بدون اینکه دلایل شکستم در رقابت‌های جهانی را بررسی کنند تیتر زدند “شکست سنگین گرایی” در حالی‌ که به دلایل مختلفی که ضرورتی ندارد آنها را مطرح کنم در مبارزه با حریف آذربایجانی با اختلاف ناچیزی شکست خورده بودم. بعد از مسابقات آسیایی هم خیلی اذیت شدم و اظهارنظرها منصفانه نبود. به همین دلیل سعی کردم کمتر در فضای مجازی حضور پیدا کنم و به حواشی توجه نکنم. همیشه مانند یک سرباز در اختیار کادرفنی بوده‌ام و همواره به تصمیمات و صلاحدید کادرفنی احترام گذاشته‌ام.پ

منبع:میزان

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3