ورزشکار 3
ورزشکار 3
پیشکسوت استقلال:
پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که این تیم مقابل سایپا ضعیف نبود، بلکه شاگردان دایی خیلی قوی بودند.

جباری توان 90 دقیقه بازی را ندارد!به گزارش “ورزشکار سه“، بیژن طاهری درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل سایپا، اظهار داشت: استقلال ضعیف نبود، سایپا خیلی قوی بود. من قبلاً هم گفتم که سایپا امسال خیلی خطرناک است. آنها با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه، تیم خیلی خوبی را بسته‌اند. سایپا تیمی است که دوندگی بی‌امانی دارد و در همه جای زمین مهرهایش تاثیرگذار هستند. از طرفی دیگر، علی دایی مربی است که باخت را دوست ندارد و این را به بازیکنانش هم انتقال می‌دهد.

وی افزود: دیشب استقلال خیلی خوب بازی کرد اما وقتی سجاد شهباززاده مصدوم شد، ترکیب منصوریان به هم ریخت. استقلال همیشه پرس می‌کند، اما سایپا همین بلا را سر استقلال آورد و این تیم را در نیمه دوم از کار انداخت. استقلال در نیمه دوم اصلاً نتوانست سرش را بلند کند، چه برسد به اینکه از این مهلکه در برود. سایپا بلای همیشگی استقلال را سر خودش آورد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود مجتبی جباری از تعویض خود ناراحت شده، گفت: من آن صحنه را ندیدم، اما اگر واقعاً این‌طور باشد، جباری خیلی کار بدی کرده است. همین منصوریان که جباری را به استقلال برگرداند که زنده‌اش کند. بعید می‌دانم یک بازیکن با این همه تجربه چنین کاری بکند. من خودم از طرفداران جباری هستم و زمانی که هم که برگشت، خوشحال شدم، اما مقابل سایپا او باید تعویض می‌شد، زودتر از این هم تعویض می‌شد. جباری توان بازی در ۹۰ دقیقه را ندارد، گرچه خوب و باهوش بازی کرد، اما نباید در کار مربی دخالت کند. من این کار جباری را محکوم می‌کنم.

جباری با اشاره به بحث‌های مطرح شده مبنی بر جدایی علیرضا منصوریان از استقلال، خاطرنشان کرد: این اتفاقات سال گذشته هم افتاد. منصوریان هر بازی که ببازد، این اتفاقات برایش می‌افتد. این طبیعت تیم‌های بزرگ تیم بزرگ است. منصوریان با مدیریت خاصی که دارد، تا الان کشیده، اما امیدوارم به او اجازه بدهند کارش را بکند. هفته چهارم برای تعویض سرمربی خیلی زود است. سال گذشته هم استقلال همین‌طور بود. امیدوارم حداقل تا نیم‌فصل به منصوریان فرصت بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3