ورزشکار 3
ورزشکار 3
فدراسیون فوتبال قطر با ارسال نامه‌ای به نهاد همتای ایرانی خود از لغو سفر تیم ملی فوتسال این کشور به تهران برای انجام ۲ دیدار دوستانه خبر داد.

به گزارش ورزشکار۳، فدراسیون فوتبال ایران امروز (دوشنبه)  اعلام کرد طبق هماهنگی صورت گرفته از سوی کمیته فوتسال و پیرو نامه تاییدیه فدراسیون قطر، ‌ قرار بود تیم ملی فوتسال این کشور ۲ بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران برگزار  کند.

اما فدراسیون فوتبال قطر خبر از لغو شدن سفر به تهران داده است.

کمیته فوتسال فدراسیون ضمن تعجب از کارشکنی صورت گرفته به رغم برنامه‌ریزی‌ انجام شده، در تلاش است با دعوت از تیم دیگری در تاریخی که متعاقبا اعلام می‌شود، انجام بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال ایران را برگزار کند.

قرار بود این دیدارهای دوستانه با حضور «وحید شمسایی» ستاره فوتسال ایران و جهان، در تاریخ ۱۲ و ۱۳ شهریورماه به میزبانی ایران برگزار شود. هدف از برگزاری این ۲ دیدار افزایش آمادگی تیم ملی فوتسال و بازگشت شمسایی به صدر جدول برترین گلزنان تاریخ بازی‌های‌ ملی فوتسال جهان بود.

گفتنی است در روزهای گذشته نیز «محمدحسن انصاری فرد» رییس سازمان لیگ فوتسال به همراه «وحید شمسایی» عضو فنی کمیته فوتسال از سمت خود استعفاء دادند که شاید در لغو این ۲ بازی دوستانه تاثیرگذاشته است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3