ورزشکار 3
ورزشکار 3
حسین عبدی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران پس از حضور شاگردانش در رقابت های چین و تاجیکستان، ۳۳ بازیکن را به اردو فراخواند.

به گزارش ورزشکار۳، این اردو از روز سه شنبه ۲۲ مردادماه در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می شود تا سطح فنی بازیکنان دعوت شده از سوی کادرفنی ارزیابی شود.

اسامی بازیکنان دعوت شده:

 امیرابراهیم زاده و علیرضاافخم(آذربایجان شرقی)، حسین فتحی(اردبیل)، مسیح مرادی، مهران نفری، صادق صالحی، سبحان نادری و علی فرهادی(اصفهان)، نیما نعمائی، مهدی محمدی، ارشیا حاتمی، امیرحسین ثقفی، محمدجواد عبداله زاده، محمدرضا صلاحی، فردین بحری، علیرضا کرمی، یاسین جعفری، سیناقاسمی، سجادخادمی، سبحان کمالوند، ارشیا کریمی، یادگاررستمی، محمدرضاکوشکی، فرجام جمال، امیرحسین ریوندی، آریاحسینی فرد و آرین عسگری(تهران)، ایمان دانش(خوزستان)، علی اکبر رنجیر(فارس)، خالد روحانی(کردستان)، سجادگل محمدی(کرمان)، سام قلی زاده(گیلان) و  آرین کمالی(اتریش).

تیم فوتبال نوجوانان ایران پیش از به ۲ گروه تقسیم شد و با حضور در تورنمنت‌های چین و تاجیکستان مورد ارزیابی کادرفنی قرار گرفت.

گروه نخست در رقابت های چهارجانبه چین که از ۲۷ تیرماه با حضور تیم های نوجوانان ایران، ‌کره شمالی، ‌ مالزی و تیم میزبان برگزار شد، شرکت کردند که نتایج آن به این شرح است:

ایران ۲ – چین یک

ایران یک – کره شمالی ۳

ایران صفر- مالزی ۲

گروه دوم نیز از چهارم مردادماه در شهر دوشنبه در رقابت ها کافا (فدراسیون‌های عضو آسیای مرکزی) حاضر شدند که نتایج آن به این شرح است:

ایران ۵ – قرقیزستان صفر

ایران صفر – تاجیکستان ۳

ایران صفر – افغانستان یک

ایران ۲ – ازبکستان صفر

ایران ۳ – ترکمنستان یک

کادرفنی با رصد عملکرد این دو تیم در نهایت ۳۳ بازیکن را به اردوی تیم نوجوانان دعوت کرد تا نفرات نهایی از بازیکنان دعوت شده انتخاب شوند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3