ورزشکار 3
ورزشکار 3
فوتبال جهان - عدم حضور ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس در بازی دوستانه اخیر این تیم شرق آسیا جنجال‌هایی را در پی داشته است.
"رونالدو" در صدر جدول برترین گلزنان ملی فوتبال جهان

به گزارش ورزشکار۳، گروهی از تماشاگران بازی دوستانه اخیر تیم‌های فوتبال یوونتوس و منتخب ستارگان لیگ کره جنوبی از عدم حضور کریستیانو رونالدو در این بازی شاکی هستند و به همین دلیل نه تنها خواهان استرداد وجه بلیت مسابقه به آنها شده‌اند بلکه خواهان پرداخت غرامت به آنها شده‌اند.

یووه هفته گذشته در ورزشگاه جام جهانی شهر سئول برابر تیم ستارگان لیگ کره جنوبی به میدان رفت که این بازی ۳ بر ۳ مساوی شد. در این بازی اما مائوریتزیو ساری، سرمربی بانوی پیر ترجیح داد به رونالدویی که در تمامی بازی‌های دوستانه بیانکونری به میدان رفته بود، استراحت بدهد. او این تصمیم را در حالی اتخاذ کرد که طبق ادعای هواداران معترض، رونالدو بر اساس قرارداد منعقد شده میان یوونتوس و مسئول برگزار کننده مسابقه، موظف به حضور حداقل ۴۵ دقیقه‌ای در این بازی بود.

شرکت «فاستا» مسئول برگزاری این مسابقه با بیان اینکه عدم حضور رونالدوی ۳۴ ساله در این مسابقه برخلاف تعهدات مورد توافق میان دو طرف بوده است، غیبت را باعث وارد آمدن ضربه روحی سنگین به طرفداران کره‌‌ای این بازیکن پرتغالی دانسته است.

در همین حال یک حقوقدان کره‌ای به نام کیم‌مین‌کی شکایتی علیه مسئولان برگزار کننده مسابقه ترتیب داده است و مدعی شده که نه تنها باید ۵۳ یورویی که تماشاگران بابت خرید بلیت پرداختند به آنها برگردانده شود، بلکه ۷۵۹ یورو دیگر هم به عنوان غرامت ضربه روحی وارد شده به آنها پرداخت شود.

او به خبرگزاری رویترز گفت: بسیاری از تماشاگرانی که بلیت بازی را خریدار کردند برای دیدن رونالدو آمده بودند. شرکت فاستا اعلام کرد که طبق قراردادش با یوونتوس، رونالدو باید حداقل ۴۵ دقیقه در میدان حضور می‌داشت و علاوه بر آن او باید در یک رویداد دیگر برای امضا دادن به هوادارانش شرکت می‌کرد.

باشگاه یوونتوس هنوز در خصوص اعتراض‌های صورت گرفته به غیبت رونالدو در بازی مقابل تیم منتخب ستارگان لیگ کره، پاسخی نداده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3