ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال:
ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: حمایت فدراسیون فوتبال حمایت قاطع از داوران است و به طور قطع در رقابت‌های فصل جدید نیز شاهد این رویکرد هستیم.

به گزارش ورزشکار۳، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ابراهیم شکوری در آیین اختتامیه کلاس توجیهی و دانش افزایی پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال ضمن قدردانی از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در این کلاس اظهار داشت: جا دارد از کلیه حاضران، شرکت کنندگان همچنین شرکت نفت پارس حامی مالی داوران فوتبال و موسسه سفیر، حامی آموزشی فدراسیون کشور تشکر کنیم.

وی افزود: حمایت فدراسیون فوتبال حمایت قاطع از داوران است و به طور قطع در رقابت‌های فصل جدید نیز شاهد این رویکرد هستیم و طبق پروتکل‌ها و قوانین با متخلیفین در سریعترین زمان برخورد صورت می‌گیرد که برای نمونه می‌توان به دستور موقت صادره لیگ فوتسال در کمتر از ٢٤ ساعت اشاره کرد. امیدواریم رقابت‌های لیگ با کمترین اشتباه داوری‌های برگزار شود و این را به خوبی می‌دانیم به صفر رساندن اشتباهات غیر ممکن است.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: خوشبختانه تجهیز، آماده‌سازی و رفع نواقص ورزشگاه‌ها به خوبی در حال انجام است و امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن با رعایت الزامات و آماده سازی استادیوم‌ها شاهد آغاز رقابت‌های لیگ برتر باشیم. در پایان مجددا از تمامی عوامل برگزاری این کلاس و خصوصا داوران تشکر می‌کنم و امیدوارم شاهد قضاوت‌های بسیار خوب و موفقی در فصل آتی فوتبال ایران باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3