ورزشکار 3
ورزشکار 3
تیم ملی فوتبال عربستان با پیروزی مقابل مصر به کار خود در جام جهانی 2018 پایان داد.

نتیجه بازی مصر و عربستان در جام جهانی 2018به گزارش “ورزشکار ۳“، مصر و عربستان در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸، به مصاف یکدیگر رفتند که عربستان توانست با گلزنی در واپسین دقایق بازی، با حساب دو بر یک مصر را شکست دهد.

 

گزارش لحظه‌به‌لحظه و نتیجه بازی مصر و عربستان را در ادامه می‌خوانید:

دیدار دو تیم عرب زبان با سوت رولدان ویلمار از کلمبیا آغاز شد. دو تیم سعی در حفظ جریان بازی داشتند و میل به حمله در بازیکنان هر دو تیم وجود داشت. با گذشت ۱۰ دقیقه از نیمه نخست، هیچ کدام از دو تیم نتوانستند موقعیت جدی را روی دروازه همدیگر ایجاد کنند.

در دقیقه ۱۵، نخستین موقعیت نصفه و نیمه بازی روی حرکت انفرادی سالم الدوساری به وجود آمد که شوت او از پشت محوطه جریمه مصر با اختلاف کمی از بالای دروازه الحضری به بیرون رفت.

گل (مصر): در دقیق ۲۲ روی ارسال بلند بازیکنان مصر، محمد صلاح پشت سر مدافع عربستان صاحب توپ شد و با ضربه چیپ، دروازه سعودی‌ها را باز کرد.

نتیجه بازی مصر و عربستان در جام جهانی 2018

در دقیقه ۲۴، محمد صلاح در موقعیتی بهتر نسبت به گل نخست، با دروازه‌بان عربستان تک به تک شد که ضربه چیپ او این بار با اختلاف اندک نسبت به دیرک دروازه راهی اوت شد و فرصت خوبی از دست رفت.

در دقیقه ۳۴، پاس بسیار خوب محمد صلاح در داخل محوطه جریمه به ترزگه رسید اما ضربه فنی او ارتفاع زیادی داشت و راه به دروازه عربستان نیافت.

در دقیقه ۳۵، یک بار دیگر ترزگه مقابل محوطه جریمه عربستان صاحب موقعیت گل شد که مانند مرتبه قبل، شوت او دقیق نبود و با اختلاف کم از دروازه عربستان به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۷، بازیکنان عربستان حمله‌ای روی دروازه الحضری تدارک دیدند که شوت بازیکن عربستان با برخورد به بازیکن مصر به کرنر رفت و وارد دروازه مصر نشد.

در دقیقه ۳۹، سانتر الشهرانی به روی دروازه مصر با برخورد به دست بازیکن مصر منجر به اعلام خطای پنالتی به سود سعودی‌ها شد.  فهد المولد پشت ضربه پنالتی قرار گرفت ولی ضربه محکم او را الحضری دفع کرد تا در ۴۵ سالگی دست به کار بزرگی بزند و مانع از به ثمر رسیدن دروازه مصر شود.

نتیجه بازی مصر و عربستان در جام جهانی 2018

گل (عربستان): در دقیقه ۲+۴۵ بازیکن مصر در داخل محوطه جریمه روی فهد مرتکب خطای پنالتی شد تا سعودی‌ها دومین پنالتی خود در این نیمه را به دست بیاورند. این تصمیم داور با سیستم VAR هم بررسی شد و داور از تصمیم خود بازنگشت. در نهایت سالم الدوساری در دقیقه ۵+۴۵ توانست دروازه الحضری را باز کند و بازی به تساوی کشیده شود.

با آغاز نیمه دوم، مصری‌ها که در واپسین دقایق نیمه نخست برتری خود را از دست داده بودند، شروع به حمله کردند تا شاید بار دیگر دروازه عربستان را باز کنند. با این حال بعد از گذشته ۱۰ دقیقه از شروع بازی هیچ کدام از دو تیم نتوانستند بازی هجومی و زیبایی را ارائه دهند.

در دقیقه ۶۰، بازیکنان عربستان می‌توانستند صاحب موقعیت گل خوبی شوند که علی گبر در دهانه دروازه مصرف، توپ را به کرنر زد که ضربه کرنر ثمری برای عربستان نداشت.

نتیجه بازی مصر و عربستان در جام جهانی 2018

با وجود چند موقعیت نصفه و نیمه، دو تیم نتوانستند در نیمه دوم موقعیت جدی بر روی دروازه همدیگر تدارک ببینند.

در دقیقه ۶۹، سانتر بازیکنان عربستان و ضربه سر حسین با مهار خوب الحضری همراه بود و توپ به کرنر رفت. ضربه کرنر هم بسیار خطرناک بود اما مدافعان مصر با هوشیاری توپ را دور کردند.

در دقیقه ۷۷، محمد صلاح با عبور از چند بازیکن عربستان قصد باز کردن دروازه این تیم را داشت اما مدافع عربستان مانع از این کار شد که در بازگشت توپ به صوفی رسید اما ضربه او در راه رسیدن به دروازه عربستان، توسط مدافع این تیم به کرنر رفت که بعد از چند بار رفت و برگشت مجددا به کرنر رفت.

گل (عربستان): در واپسین دقایق بازی، سالم الدوساری از طاویه بسته به سمت دروازه مصر شوت زد که ضربه او وارد دروازه مصر شد و عربستان با حساب ۲ بر یک از مصر پیش افتاد.

با گلزنی عربستان، داور بازی همزمان سوت پایان بازی را هم به ثمر رساند تا عربستان با این پیروزی، ۳ امتیازی شود و مصر بدون امتیاز باقی بماند و دو تیم جام را ترک کنند.

نتیجه بازی مصر و عربستان در جام جهانی 2018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3