ورزشکار 3
ورزشکار 3
پرسپولیس حق خرید بازیکن جدید ندارد و از دست دادن امیری یک ضربه بزرگ به تیم برانکو محسوب می شود.

امیدواری پرسپولیسی‌ها به ماندن وحید امیریبه گزارش “ورزشکار ۳“، وحید امیری به یکی از ستاره های اصلی تیم آماده کی روش در جام جهانی روسیه تبدیل شده و همین مسئله باعث شده که تمجیدها از این بازیکن پرسپولیس به اوج برسد. اما این اتفاق این نگرانی را هم برای سرخپوشان ایجاد کرده که این عملکرد خوب شاید باعث شود که پیشنهادات خوبی هم به امیری بشود و این بازیکن کلیدی را در این شرایط حساس از پرسپولیس دور کند. پرسپولیس حق خرید بازیکن جدید ندارد و از دست دادن امیری یک ضربه بزرگ به تیم برانکو محسوب می شود. این در حالی است که امیری به خاطر اختلافات مالی فعلا با این تیم تمدید نکرده است.

اما آنچه می تواند پرسپولیسی ها را به ماند امیری امیدوار کند، سن بالای این بازیکن است. امیری متولد ۱۳۶۷ است و ۳۰ سال سن دارد، در چنین شرایط کمتر باشگاه اروپایی حاضر است برای خرید یک بازیکن ۳۰ ساله هزینه کند چرا که این بازیکن سالهای پایانی دوران ورزشی خود را طی می کند و باشگاه های اروپایی معمولا به دنبال سرمایه گذاری روی بازیکنان جوان هستند.

البته باشگاه های لیگ های عربی حاشیه خلیج فارس احتمالا برای خرید این بازیکن وارد عمل خواهند شد اما بعید است که امیری در این برهه حساس پرسپولیس را بخاطر رفتن به لیگ هایی مانند لیگ قطر ترک کند. البته درخشش امیری در روسیه حالا باعث می شود که این بازیکن در مذاکرات با پرسپولیس دست بالا را داشته باشد و احتمالا مدیران باشگاه مجبور خواهند شد برای حفظ این بازیکن دست به جیب شده و با شروط مالی امیری موافقت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3