ورزشکار 3
ورزشکار 3
دو تیم سوئیس و صربستان در دومین بازی خودشان در جام جهانی 2018 مقابل هم به میدان رفتند.

نتیجه بازی سوئیس و صربستان در جام جهانی 2018به گزارش “ورزشکار ۳“، سوئیس و صربستان در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸، امشب و در ورزشگاه کالینینگراد، به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک سوئیس به پایان رسید.

 

گزارش لحظه‌به‌لحظه و نتیجه بازی سوئیس و صربستان را در ادامه می‌خوانید:

صربستان این بازی را بهتر از حریف آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی یک موقعیت خطرنا روی دروازه سوئیس ایجاد کردند که این فرصت از بین رفت.

در دقیقه پنج صربستان موفق شد گل اول مسابقه را به ثمر برساند و خیلی زود از حریف پیش بیفتد. پرتاب اوت بازیکنان صربستان باعث شد توپ به دوسان تادیچ برسد و این بازیکن یک سانتر دقیق روی دروازه سوئیس انجام داد و الکساندر میتروویچ با ضربه سر محکم دروازه را باز کرد.

نتیجه بازی سوئیس و صربستان در جام جهانی 2018

سوئیس پس از اینکه توسط صربستان غافیلگیر شد و خیلی زود دروازه اش باز شد، باز را در دست گرفت و روی دروازه صربها فشار آورد تا بتواند بازی رابه تساوی بشاند.

در دقیقه ۲۰ ضربه سر فابین شار با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت تا دروازه صربستان بسته بماند. در ادامه هر چند بازیکنان سوئیس صاحب موقعیت هایی در زمین حریف شدند ولی بی دقتی مهاجمان این تیم باعث شد تا دروازه صرب ها بسته بماند و نیمه نخست با برتری یک بر صفر صربستان به پایان برسد.

دقیقه ۵۳: ضدحمله سوییس توپ را به شکیری رساند که ضربه پا چپ این بازیکن بلوکه شد و در ریباند گرانیت ژاکا با ضربه‌ای استثنایی از پشت محوطه جریمه دروازه صربستان را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

دقیقه ۵۸: حرکت انفرادی شکیری در سمت راست با ضربه کات‌دار و زیبای این بازیکن همراه شد که توپ با برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۰ ضربه ناگهانی امبولو را دروازه بان صربستان دفع کرد.

در نهایت در دقایق پایانی در حالی که بازی با تساوی یک بر یک در جریان بود، حملات سوئیسی ها جواب داد و ژردان شکیری موفق شد گل دوم را نیز وارد دروازه صربستان کند تا این دیدار با برتری ۲ بر یک سوئیس به پایان برسد.

نتیجه بازی سوئیس و صربستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3