ورزشکار 3
ورزشکار 3
حمیدرضا گرشاسبی در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان تیم پرسپولیس نکات جالبی را بیان کرده است.

بند جنجالی قرارداد مدافع پرسپولیسبه گزارش “ورزشکار ۳“، فصل نقل و انتقالات برای پرسپولیس رو به اتمام است، آن ها صادق محرمی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده را از دست دادند و با کمال کامیابی نیا و محمد انصاری تمدید کردند. همچنین مهدی شریفی و مهدی شیری بازیکنانی هستند که به تازگی پرسپولیسی شده اند. حالا بزرگترین نقطه ابهام سرخ ها، تمدید قرارداد وحید امیری و جذب سروش رفیعی است.

در این بین، هواداران پرسپولیس انتقادات زیادی به عملکرد حمیدرضا گرشاسبی داشتند اما پس از فعالیت های اخیر سرخ ها در بازار نقل و انتقالاتی، خشم طرفداران تاحدی فروکش کرده است.

مدیرعامل سرخ ها در خصوص تمدید قرارداد با دو بازیکن تیمش نکات جالبی را بیان کرده است: «کمال کامیابی‌نیا بدون هیچ شرطی قراردادش را تمدید کرد. درباره محمد انصاری هم باید بگویم که از قبل بندی در قرارداد این بازیکن قرار داشت و طبق آن هروقت پیشنهادی از خارج بدستش می‌رسید، می‌توانست بدون مشکل جدا شود و درحال حاضر هم آن بند در قراردادش وجود دارد.»

پیش تر محمد انصاری با پیشنهاداتی از تیم های آسیایی روبرو شده بود اما باتوجه به شرایط پرسپولیس در این تیم ماندگار شد. او در لیگ پانزدهم و از همین تیم پرسپولیس چهره و به فوتبال ایران معرفی شد اما در صورت هر پیشنهادی از تیم های خارجی می تواند پرسپولیس را ترک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3