ورزشکار 3
ورزشکار 3
دو تیم برزیل و کاستاریکا در دومین بازی خودشان در جام جهانی 2018 مقابل هم به میدان رفتند.

نتیجه بازی برزیل و کاستاریکا در جام جهانی 2018به گزارش “ورزشکار ۳“، برزیل و کاستاریکا در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸، امروز و در ورزشگاه سن پترزبورگ، به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان شاگردان تیته با دو گل حریف خود را شکست دادند.

 

گزارش لحظه‌به‌لحظه و نتیجه بازی برزیل و کاستاریکا را در ادامه می‌خوانید:

دقیقه ۱۳: حرکت بازیکنان کاستاریکا از سمت راست با پاس به بیرون همراه شد که ضربه بورخس به شکل خطرناک به بیرون رفت تا نخستین حمله بازی توسط کاستاریکا شکل بگیرد.

دقیقه ۲۷: توپ در پشت محوطه جریمه به مارسلو رسید که شوت این بازیکن به ژسوس رسید و مهاجم شماره ۹ سلسائو توپ را به تور چسباند اما داور این گل را آفساید اعلام کرد.

دقیقه ۴۱: پاس کوتینیو، مارسلو را از چپ راه انداخت و این مدافع بعد از حرکت در عرض، ضربه خود را با پا راست روانه دروازه کرد که ناواس به راحتی توپ را در اختیار گرفت.

نتیجه بازی برزیل و کاستاریکا در جام جهانی 2018

دقیقه ۴۷: سانتر فاگنر در استانه دروازه به نیما رسید اما این بازیکن نتوانست ضربه مناسبی را بزند و ناواس توپ را در اختار گرفت.

دقیقه ۴۹: سانتر برزیلی‌ها با ضربه سر ژسوس به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه توپ به کوتینیو رسید که ضربه این بازیکن با تکل به موقع مدافع حریف به کرنر رفت.

دقیقه ۵۷: حرکت برزیلی‌ها از سمت راست با پاس پائولینیو به نیمار رسید که ضربه این بازیکن با واکنش زیبای ناواس به کرنر رفت.

نتیجه بازی برزیل و کاستاریکا در جام جهانی 2018

دقیقه ۷۳: توپ‌گیری نیمار از مدافع کاستاریکا، شماره ۱۰ سلسائو را در موقعیتی مناسب قرارداد اما ضربه کات‌دار این بازیکن درحالتی تک به تک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۸: ضد حمله برزیلی‌ها توپ را به ژسوس رساند و او هم نیمار را در موقعیتی تک به تک قرار داد که برهم خوردن تعادل نیمار باعث شد تا داور پنالتی اعلام کند. داور هلندی به کمک VAR نظر خود را تغییر داد و از اعلام پنالتی صرف نظر کرد.

دقیقه ۹۲: سانتر مارسلو از سمت چپ با پاس با سر فیرمینو و تاثیرگذاری زسوس به کوتینیو رسید که ضربه نوک پا این بازیکن از بین پاهای ناواس به درون دروازه رفت تا گل پیروزی‌بخش برزیلی‌ها به ثمر برسد.

نتیجه بازی برزیل و کاستاریکا در جام جهانی 2018

دقیقه ۹۴: یک و دوی فیرمینو و نیمار توپ را به مهاجم لیورپول رساند اما ضربه این بازیکن در کمال ناباوری از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۷: کاسمیرو توپ را به کاستا داد و او هم با پاس در عرض نیمار را مقابل دروازه خالی قرار داد تا این بازیکن گل دوم بازی را به ثمر برساند.

نتیجه بازی برزیل و کاستاریکا در جام جهانی 2018

نتیجه زنده بازی برزیل و کاستاریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3