ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بدهی‌های خارجی ما تمام نمی‌شود و هنوز با طلبکاری تسویه حساب نکرده‌ایم، پرونده دیگری رو می‌شود.

گرشاسبی: طلبکاران خارجی پرسپولیس کمرمان را شکسته‌اندبه گزارش “ورزشکار ۳“، حمیدرضا گرشاسبی در مورد موافقت باشگاه پرسپولیس با حضور قرضی مهدی شیری در پیکان و اینکه این مسئله نشان می‌دهد پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی به سوی باشگاه پرسپولیس باز نخواهد شد، گفت: بله، همین‌طور است. ما دیگر امیدی به باز شدن پنجره‌مان نداریم و به‌زودی هم نامه‌ای در این خصوص به باشگاه خواهد رسید. در مورد شیری هم قرار بود جلسه‌ای بین آقایان برانکو و جلالی برگزار شود تا بهترین تصمیم را بگیریم که گویا این جلسه هم برگزار شده است.

در مورد سروش تا چیزی نهایی نشود صحبت نمی‌کنیم
وی درباره اینکه نتیجه مذاکرات باشگاه پرسپولیس با سروش رفیعی به کجا انجامید، خاطرنشان کرد: در این مورد خبر جدیدی نداریم و تا زمانی که چیزی نهایی نشود در مورد آن حرفی نخواهیم زد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این مسئله که ظاهراً برای سروش رفیعی بازی در قطر در اولویت قرار دارد، گفت: سروش بازیکن پرسپولیس نیست که در موردش صحبت کنیم و هر زمان این اتفاق رخ داد راجع به این بازیکن صحبت خواهیم کرد.

ملی‌پوشان نشان دادند فوتبال ایران می‌تواند از والیبال‌مان بهتر باشد
گرشاسبی با اشاره به شکست یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا، یادآور شد: تیم ملی نمایش خیلی خوبی داشت و ملی‌پوشان در این مسابقه واقعاً نمره قبولی گرفتند. بازیکنان تیم ملی فوتبال نشان دادند، فوتبال ایران می‌تواند از والیبال‌مان بهتر باشد.

امیری و ۳ بازیکن دیگر افتخار پرسپولیس هستند
وی در مورد درخشش وحید امیری در ترکیب تیم ملی و احتمال اینکه این بازیکن بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ ترانسفر شود، تصریح کرد: امیری و بیرانوند افتخار پرسپولیس در جام جهانی هستند. البته رامین رضاییان و مهدی طارمی هم دست پرورده پرسپولیس هستند و آنها هم افتخار ما در جام جهانی به حساب می‌آیند. ما با امیری قبل از جام جهانی صحبت کردیم و او گفت بعد از این مسابقات به باشگاه می‌آید و پای میز مذاکره می‌نشیند.

طلبکاران خارجی کمر ما را شکسته‌اند
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اوضاع مالی این باشگاه نیز اضافه کرد: اوضاع مالی باشگاه مساعد نیست، چرا که بدهی‌های ما تمام نمی‌شود. هنوز با طلبکاری خارجی تسویه حساب نکرده‌ایم، پرونده دیگری رو می‌شود. نیلسون طلبکار جدید باشگاه است که حکمش آمده.  این طلبکاران خارجی کمر ما را شکسته‌اند.

باید دید قارچی که کاشته‌اند چه زمانی سر باز خواهد کرد
گرشاسبی در پاسخ به این سؤال که «آیا نیلسون آخرین طلبکار خارجی پرسپولیس است یا باید منتظر شکایت بازیکنان اوکراینی پیشین این باشگاه هم باشیم؟»، گفت: باید ببینیم قارچی که کاشته‌اند چه زمانی سر باز خواهد کرد! البته با بازیکنان اوکراینی در زمان مدیریت قبلی تسویه حساب شده است.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3