ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 2090
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 15th آگوست 2017
امیرحسین صادقی مدافع باتجربه تیم پیکان در مورد درگیری و دعوایش با فرزاد حاتمی توضیحاتی رایه داد.

جزئیات درگیری فرزاد حاتمی و امیرحسین صادقیبه گزارش “ورزشکار سه“، امیرحسین صادقی درباره درگیری و زدوخورد با فرزاد حاتمی در هتل اینگونه توضیح داد: متأسفانه هر چقدر سکوت کنی، حقت بیشتر خورده می‌شود. از من وجهه بدی ساخته‌اند و گفته‌اند با حاتمی زد و خورد کرده‌ام. همه کسانی که آنجا حضور داشتند و همچنین طبق صحبت‌های حاتمی، تقصیری در این درگیری نداشتم. او چنان به من حمله‌ور شد و ضربه شدیدی به صورتم زد که یکی دو دقیقه در شوک به سر می‌بردم. از من نه صدایی در آمد، نه کاری کردم. تا آمدم با محمد نوری روبوسی کنم، به من حمله کرد. همانطور که گفتم پس از این اتفاق، وجهه بدی از من ساختند. برخی‌ها از اخلاق من برداشت بدی کرده‌اند. همه خصوصیاتم را می‌دانند و در ۱۰، ۱۲ سالی که در استقلال و تیم ملی حضور داشتم، چنین رفتاری از من سر نزده است. دو جام جهانی حضور داشته‌ام و در شأن و شخصیت امیرحسین صادقی نیست که از او چنین برداشتی کنند. دلخوری من این است که وقتی کاری نکرده‌ام، چرا باید محروم شوم؟

مدافع پیکان خاطرنشان کرد: قصد داشتم به خاطر ضربه حاتمی، با پلیس تماس بگیرم، اما گفتم فوتبال وجهه پهلوانی و قهرمانی دارد و با پادرمیانی مجید جلالی و دیگر دوستان صرف نظر کردم. متأسفانه رویه خونسردی و کوتاه آمدن‌هایم به ضررم تمام شده است. به خاطر ضربه‌ای که خورده بودم، نتوانستم ناهار بخورم و پزشک تیم مدام روی صورتم یخ می‌گذاشت. آنقدر فکر و ذکرم درگیر شد که نتوانستم بازی کنم و سرمربی هم تشخیص داد، به میدان نروم. شکایت رحمتی و درگیری حاتمی در مغز من نمی‌گنجد، چرا که کاری نکرده بودم. در درگیری با حاتمی، هیچ تقصری نداشتم، اما نتیجه آن محرومیت بود. یعنی هم کتک بخوری و هم محروم شوی؟ وجهه فوتبال این نیست که کسی کتک بخورد و سپس محروم شود. من به خاطر بحث پهوانی هیچ صحبتی نکردم، اما این محرومیت دور از انصاف و شأن فوتبال ایران است.

صادقی در خصوص اینکه حاتمی مدعی شده سال گذشته در جریان بازی پیکان و تراکتورسازی به او ناسزا گفته و همین مسئله پیش زمینه درگیری بوده است، گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. در یک بازی از پشت تکل زد و بگو مگوی فوتبالی بین ما پیش آمد. آن دیدار در دوران بدنسازی بود و بازی هم تعطیل شد. کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال هم ورود نکردند، چون اتفاقی نیفتاده بود. ضمن اینکه بعد آن مسابقه، بازی دیگری برگزار شد، نمی‌دانم چرا آن موقع چنین اتفاقی پیش نیامد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3