ورزشکار 3
ورزشکار 3
تمرین نوبت عصر پرسپولیس بسیار پرفشار برگزار شد و خستگی شدید بازیکنان را در پی داشت.

خطر مصدومیت از بیخ گوش کامیابی نیا گذشتبه گزارش “ورزشکار ۳“، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز (چهارشنبه) در نوبت عصر از ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و شاگردان برانکو تمرینات بدنی و کار با توپ را در برنامه‌های خود داشتند.

*در تمرین امروز استقبال خوبی از سوی هواداران پرسپولیس به عمل نیامده بود و کمتر از ۲۰ هوادار در ورزشگاه شهید حضور داشتند.

* محمد انصاری و کریم باقری از غایبین تمرین بودند.

* به خاطر حضور کمال کامیابی نیا در برنامه تلویزیونی شبکه گذشته (۲۰۱۸) و کارشناسی بازیهای جام جهانی این موضوع با واکنش بازیکنان پرسپولیس همراه بود و این موضوع برای آنها جای تعجب داشت.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر مارکو به کارهای بدنسازی ، استقامتی و کششی و نرمشی همراه با توپ پرداختند سپس حفظ توپ، کارهای ترکیبی و کار در دروازه کوچک را در دستور کار آنها قرار گرفت. دویدن در عرض زمین و کارهای سرعتی و فوتبال درون تیمی محور تمرینات امروز سرخپوشان بود.

* حمیدرضا گرشاسبی بعد از حضور در تمرین مورد استقبال برانکو و بازیکنان قرار گرفت.

* تکل شدید شجاع خلیل زاده روی پای کمال کامیابی‌نیا باعث شد او  شرایط سختی را تحمل کند. این درحالی بود که لحظه‌ای خود کامیابی‌نیا احساس کرد که مصدومیتش  بسیار جدی است  اما بعد از دقایقی او  با رفع مصدومیت به زمین برگشت.

فشار بالای  تمرینات برانکو بازیکنان پرسپولیس را از نفس انداخت و اکثرا آنها دیگر توان تمرین را نداشتند که این مسئله باعث شد سرمربی پرسپولیس از آنها بخواهد با جدیت و با سرعت تمرینات را انجام دهند.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس فردا در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3