ورزشکار 3
ورزشکار 3
چند باشگاه ایرانی مثل تراکتورسازی، پیکان و نساجی مازندران هم خواستار عقد قرارداد با سروش رفیعی شده‌اند، اما قیمت بالای این بازیکن باعث پشیمانی این تیم‌ها شده است.

کار سخت سروش رفیعی برای پرسپولیسی شدنبه گزارش “ورزشکار ۳“، پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: «دو جلسه  مفید با سروش رفیعی داشتیم که او به ما گفت: موضوع نخست پیشنهاداتی است که از لیگ‌های اروپایی دارد و می‌خواهد بررسی کند. سروش صراحتاً اعلام کرده که اگر قرار بر ماندن در لیگ ایران باشد تنها گزینه‌اش پرسپولیس خواهد بود.»

در این راستا شنیدیم چند باشگاه ایرانی مثل تراکتورسازی، پیکان و نساجی مازندران هم خواستار عقد قرارداد با سروش رفیعی شده‌اند، اما قیمت بالای این بازیکن باعث پشیمانی این تیم‌ها شده است. سروش رفیعی که می‌داند پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس بسته است تصمیم گرفته نیم‌فصل اول لیگ هجدهم را در تیمی دیگر توپ بزند و سپس به جمع شاگردان برانکو اضافه شود.

اما نکته عجیب رقم درخواستی هافبک شیرازی برای نیم‌فصل است. سروش رفیعی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای نیم‌فصل اول لیگ هجدهم می‌خواهد که پرداخت آن در توان باشگاه‌های مورد اشاره نیست. این در حالی است که رفیعی از قطر هم پیشنهادی ندارد و مدعی شده می‌خواهد به خارج از کشور برود! اگر او بخواهد در لیگ یونان یا بلژیک (طبق ادعای خودش) توپ بزند بعید می‌دانیم بیشتر از ۲۰۰ هزار دلار برای یک فصل نصیبش شود؛ بنابراین سروش رفیعی چاره‌ای ندارد که رقم درخواستی سنگین خود را برای نیم‌فصل پایین بیاورد مگر آن که تصمیم بگیرد به جای نیم‌فصل برای یک فصل تمام قرارداد امضا کند. این تصمیم به معنای  نرفتن به پرسپولیس خواهد بود.

برانکو تصمیم گرفته است یک بازیساز قهار در نیم‌فصل دوم به تیمش اضافه کند تا جای خالی محسن مسلمان به چشم نیاید. اگر سروش لیگ هجدهم را در تیمی دیگر (بخوانید رقیب پرسپولیس) توپ بزند آن گاه مرد کروات هم قید او را برای لیگ نوزدهم خواهد زد. البته سروش رفیعی دوستان خوبی همچون شجاع خلیل‌زاده در پرسپولیس دارد که اصرار می‌کنند او را به تیم برانکو بیاورند و باید دید در نهایت شماره ۷ چه تصمیمی خواهد گرفت؟

منبع: خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3