ورزشکار 3
ورزشکار 3
دو تیم لهستان و سنگال در اولین بازی خودشان در جام جهانی 2018 مقابل هم به میدان رفتند.

نتیجه بازی لهستان و سنگال در جام جهانی 2018به گزارش “ورزشکار ۳“، لهستان و سنگال در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸، امروز و در ورزشگاه اسپارتاک، به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم ملی سنگال موفق شد با نتیجه دو بر یک مقابل لهستان به برتری دست یابد تا این تیم اولین تیم برنده آفریقایی در جام جهانی باشد.

 

گزارش لحظه‌به‌لحظه و نتیجه بازی لهستان و سنگال را در ادامه می‌خوانید:

بازی دو تیم از ابتدا متعادل دنبال شد و بازیکنان در حال محک زدن همدیگر هستند.

در دقیقه ۱۲ سنگال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ضربه سلیف سانه با اختلاف نسبتا زیاد از کنار دروازه لهستان به بیرون رفت. همچنین روبرت و لواندوفسکی نیز پشت محوطه جریمه سنگال صاحب توپ شد ولی بازیکنان سنگال اجازه زدن ضربه را به او ندادند.

بازی دو تیم آرام و متعادل دنبال می شود و دو تیم تمایلی به ریسک کردن ندارند و بازی محتاطانه ای را در دستور کار خود قرار دادند تا اینکه ادریس گایه موفق شد در دقیقه ۳۷ با اشتباه مدافع لهستان دروازه این تیم را باز کند.

نتیجه بازی لهستان و سنگال در جام جهانی 2018

در دقیقه ۵۰ لهستان صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که این ضربه نیز به شکلی خطرناک راهی به دروازه سنگال نداشت.

در دقیقه ۶۰ نیانگ موفق شد روی اشتباه دروازه بان و خط دفاع بلژیک و البته فرصت طلبی خود دروازه لهستان را برای بار دوم باز کرد.

در دقیقه ۷۰ میلیک می توانست یکی از گلهای خورده تیمش را جبرا نکند ولی ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. ۱۰ دقیقه بعد روبرت لواندوفسکی نیز می توانست دروازه را باز کند که شوت او نیز بلوکه شد.

در نهایت در دقیقه ۸۵ کریچوویاک با ضربه سر یکی از گلهای خورده را پاسخ داد و تیمش را به بازی امیدوار کرد ولی در نهایت این دیدار با برتری ۲ بر یک سنگال خاتمه یافت تا این تیم اولین تیم برنده آفریقایی در جام جهانی باشد.

نتیجه بازی لهستان و سنگال در جام جهانی 2018

نتیجه بازی لهستان و سنگال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3