ورزشکار 3
ورزشکار 3
بازی فرانسه و استرالیا در مرحله گروهی جام جهانی 2018 با پیروزی خروس ها به پایان رسید.

نتیجه بازی فرانسه و استرالیا در جام جهانی 2018به گزارش “ورزشکار ۳“، فرانسه و استرالیا در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸، امروز و در ورزشگاه کازان، به مصاف یکدیگر رفتند.

 

گزارش لحظه‌به‌لحظه و نتیجه بازی فرانسه و استرالیا را در ادامه می‌خوانید:

فرانسه مطابق انتظار بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی فرصت این را داشت که توسط امباپه به گل برسد که رایان دروازه بان استرالیا توپ را به کرنر فرستاد. لحظاتی بعد خطا پشت محوطه جریمه برای فرانسه گرفته شد که پوگبا پشت توپ ایستاد و ضربه خطرناک وی را دروازه بان استرالیا مهار کرد.

استرالیا که در دقایق ابتدایی کاملا عقب کشیده بود یکی دو بار دیگر دروازه اش توسط گریزمان و امباپه تهدید شد که خیلی خطرناک نبود.

نتیجه بازی فرانسه و استرالیا در جام جهانی 2018

پس از گذشت ۱۰ دقیقه از بازی استرالیا نیز کمی جلو کشید و بازی متعادل دنبال شد.

در دقیقه ۱۷ مسابقه استرالیا بهترین فرضت این دیدار را تا به این لحظه از دست داد. سانتر بازیکنان این تیم روی یک ضربه خطا را تولیسوی هافبک فرانسه نزدیک بود با ضربه سر دروازه خودی را به اشتباه باز کند که هوگو لوریس با شیرجه خوب مانع فروریختن دروازه خروس ها شد.

نتیجه بازی فرانسه و استرالیا در جام جهانی 2018

بازی در اواسط نیمه نخست کاملا آرام دنبال می شد و البته بیشتر توپ و میدان در دست شاگردان دیدیه دشان بود با این وجود ستاره های فرانسه نمی توانستند موقعیت جدی روی دروازه نماینده آسیا ایجاد کنند و نیمه اول بازی فرانسه و استرالیا با نتیجه مساوی صفر بر صفر به پایان رسید.

نتیجه بازی فرانسه و استرالیا در جام جهانی 2018

نیمه دوم کاملا آرام و متعادل آغاز شد و فرانسه تیمی نشان نداد که از آنها با این همه ستاره در میدان انتظار می رفت. استرالیا تا این دقیقه از بازی کاملا بازی پایاپایی را به نمایش گذاشت .

در دقیقه ۵۴ یک صحنه مشکوک درون محوطه جریمه استرالیا رخ داد که داور ابتدا تکل مدافع استرالیا را درون محوطه جریمه خطا را روی گریزمان اعلام نکرد و دستور به ادامه بازی داد اما ۲۰ ثانیه بعد و زمانی که بازی متوقف شد، داور به سراغ کمک داور ویدیویی رفت و پس از بازبینی صحنه اعلام پنالتی کرد. خود گریزمن پشت ضربه پنالتی ایستاد و توانست گل نخست بازی را به ثمر برساند.

تنها چند دقیقه بعد از گل فرانسه این بار داور برای استرالیا پنالتی گرفت. سانتر بازیکنان استرالیا روی دروازه فرانسه رو ساموئل اومتیتی مدافع تیم بارسلونا و تیم ملی فرانسه به طرز عجیبی با دست دفع کرد و پنالتی کاملا مشخص بود. یدیناک پنالتی استرالیا را تبدیل به گل کرد تا بازی به تساوی یک بر یک کشیده شود.

در دقیقه ۶۸ امباپه فرصت خوبی داشت تا گلزنی کند اما زودتر از او رایان از دروازه خارج شد و مانع این شد که امباپه صاحب توپ شود.

بازی پس از گل تساوی استرالیا دوباره آرام و در میانه های میدان دنبال می شد.

در دقیقه ۸۱ فرانسه باز هم با کمک تکنولوژی داوری به گل رسید. یک و دوی بازیکنان فرانسه باعث شد تا پوگبا وارد محوطه جریمه شود و ضربه او به پای عزیز بهیچ مدافع استرالیا برخورد کرد و به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و روی خط فرود آمد. البته داور با استفاده از تکنولوژی خط دروازه به درستی فهمید کل توپ به فاصله چند میلیمتر از خط عبور کرده بود و گل اعلام کرد تا فرانسه دو بر یک از حریف پیش بیفتد. این گل اگرچه به پای بهیچ برخورد کرد اما به نام پوگبا ثبت شد.

دنیل ارزانی در دقیقه ۸۴ وارد زمین شد و رابی کروس به بیرون رفت. در نهایت بازی با پیروزی دو بر یک شاگردان دیدیه دشان پایان یافت.

نتیجه بازی فرانسه و استرالیا در جام جهانی 2018

نتیجه زنده بازی فرانسه و استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3