ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 19512
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 13th ژوئن 2018
بعد از به وجود آمدن درگیری بین اکبر احدی و مسولان فدراسیون بوکس، سرمربی تیم ملی از سمت خود استعفا داد و در تمرین بعد از ظهر دیروز تیم ملی هم حاضر نشد.

سرمربی تیم ملی بوکس استعفا دادبه گزارش “ورزشکار ۳“، جلسه مسوولان فدراسیون بوکس بر سر سهمیه های بازیهای آسیایی به مشاجره کشیده شد. افزایش سهمیه های بوکس باعث شد تا بین اعضای کادر فنی تیم ملی و مسولان فدراسیون بوکس درگیری به وجود بیاید. در حالیکه ابتدا قرار بود تیم ملی بوکس با سه نماینده راهی جاکارتا شود اما به یکباره کمیته ملی المپیک تعداد سهمیه ها را به ۵ افزایش داد اما حالا بین مسولان فدراسوین و کادر فنی تیم ملی بر سر معرفی دو نماینده دیگر بوکس درگیری پیش آمده است.

طبق شنیده ها و پس از مطرح شدن موضوع افزایش سهمیه های تیم ملی بوکس از سه ملی پوش به پنج بوکسور جهت حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، گویا جلسه ای پنج نفره به میزبانی فدراسیون بوکس برگزار شده است تا در خصوص انتخاب نفرات اعزامی تصمیمات نهایی از سوی کادرفنی و سرمربی تیم ملی گرفته شود.

در این نشست که با حضور حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، ناصر طالبی نایب رئیس فدراسیون، علیرضا کلانتری دبیر فدراسیون، اکبر احدی سرمربی تیم ملی بزرگسالان و همچنین عیسی گل محمدی سرپرست تیم ملی بوکس به میزبانی فدراسیون برگزار شده است که به دلیل درگیری لفظی شدید بین گل محمدی و طالبی پایان خوشی نداشته و گل محمدی و اکبر احدی به حالت قهر فدراسیون را ترک کرده اند.

طبق شنیده ها کادرفنی و سرمربی تیم ملی (اکبر احدی) اسامی ۷ بوکسور را به فدراسیون معرفی کرده اند تا پس از قطعی شدن ۵ سهمیه، نفرات اعزامی با نظر کادرفنی تیم و تایید فدراسیون معرفی شوند اما، رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون با این موضوع مخالفت کرده اند و قصد دارند ترکیب نهایی را با تصمیمات خود انتخاب کنند. مسئله ای که باعث ناراحتی کادرفنی تیم ملی شده است.

گفته می‌شود پس از درگیری لفظی میان گل محمدی و ناصر طالبی نایب رئیس فدراسیون، اعضای کادرفنی تیم ملی این جلسه را به صورت قهر ترک کرده اند تا اعتراض خود نسبت به دخالت رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون در امور فنی تیم را نشان دهند. پس از این اتفاق سرپرست تیم ملی بوکس نیز استعفا نامه خود را امضا کرده و به حسین ثوری تحویل داده است و کادرفنی تیم نیز در تمرین دیروز تیم ملی حاضر نشده اند.

منبع: ایران ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3