ورزشکار 3
ورزشکار 3
کاپیتان تیم تراکتورسازی خبر داد که از جمع بازیکنان این تیم جدا می شود.

خداحافظی تلخ کاپیتان سرخپوشان از هوادارانبه گزارش “ورزشکار ۳“، مهدی کیانی کاپیتان متعصب تراکتورسازی با انتشار متنی در صفحه رسمی خود از هواداران تراکتورسازی خداحافظی کرد.

در چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر اختلاف مهدی کیانی و محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی به گوش می رسید.

مهدی کیانی در صفحه رسمی خود نوشت: “به یازده سال همراهی هواداران بی نظیر تراکتور که فکر می کنم هیچ لحظه ای را پیدا نمی کنم که لذت نبرده باشم. هوادارانی که به خیلی ها یاد دادند حمایت فقط در روزهای پیروزی معنی پیدا نمی کند و دوری از آنها کار آسانی نیست.
در این یازده سال هیچوقت به خودم اجازه ندادم دل هواداران را بشکنم با اینکه پیشنهادهایی از سرخابی های تهران داشتم و می دانستم هیچکس در تبریز دوست ندارد کاپیتان تیمش را در تیم های پایتخت ببیند و هیچ زمان پول بیشتر باعث نشد از تراکتور دل بکنم که همه مدیران قبلی میتوانند شهادت دهند.
امسال اما شرایط فرق کرد. کسانی انگار در باشگاه تراکتور دوست نداشتند این پیمان که در سخت ترین روزها مثل محرومیت از نقل و انتقالات ادامه پیدا کرده بود پایدار بماند.
اگرچه من از حسن نیت مالک تازه باشگاه تراکتور مطمئنم و می دانم حمایت مادی و معنوی شان از تراکتور بزرگ صادقانه است‌ .
برای حفظ حرمت ها و دلبستگی عاشقانه ام به تراکتور تصمیم گرفتم مدتی از تیم محبوبم فاصله بگیرم و در باشگاهی توپ بزنم که کمترین تنش را در این سال ها با هواداران فهیم تراکتور داشته است.
بعضی موقعها با نبودنت بیشتر میتوانی کمک کنی و امروز ان زمان است. تراکتوری های عزیز ، پرشورها خدانگهدار تان. باز هم روزی می رسد که در کنار هم برای تراکتور فریاد بکشیم.
دوستتان دارم”

خداحافظی تلخ کاپیتان سرخپوشان از هواداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3